Szukaj

Alżbeta Lenska swoją wypowiedzią o śmierci zszokowała nawet Dorotę Wellman! To był mocny wywiad w „Dzień Dobry TVN”!

Alżbeta Lenska w Dzień Dobry TVN

Alżbeta Lenska 16 maja przeszła poważną operację mózgu. W czasie, gdy aktorka przebywała w szpitalu, jej mąż aktor Rafał Cieszyński, prosił internautów o modlitwę. Na szczęście operacja się udała, aktorka jest już w domu, cieszy się uratowanym życiem. Na jej profilu mogliśmy również obejrzeć filmik, na którym Alżbeta goli swoją głowę na zapałkę.

Ostatnio aktorka pierwszy raz udzieliła szczerego wywiadu Dorocie Wellman w Dzień Dobry TVN. Lenska zapowiedziała, że pod koniec sierpnia bierze drugi ślub z mężem Rafałem Cieszyńskim. Aktorzy postanowili odnowić swoją przysięgę po 10 latach małżeństwa, którego owocem jest córka Zosia oraz syn Antek. Na tym wzniosłym wydarzeniu małżonkowie chcą wszystkim podziękować za wsparcie w tych trudnych dla nich chwilach:

Dziś pierwsza oficjalna rozmowa nie tylko na temat podobnych fryzur z Dorotą o 10:40 zobaczycie w @dziendobrytvn Nie zgodziłam się wcześniej na rozmowę przed kamerą, ale jak widzicie ruszyłam z projektami. Nie mam pojęcia jak wyszło i mam nadzieję, że nie wystraszycie się szczegółami tego incydentu o którym pierwszy raz oficjalnie mówię…Pozytywne nastawienie i niech moc będzie z Wami przy oglądaniu – napisała aktorka na swoim profilu.

Lenska w rozmowie z Dorotą Wellman zaskoczyła wszystkich swoją odważną wypowiedzią, wyznała szokująco, co myślała tuż przed operacją, gdy dowiedziała się od lekarza, że może jej nie przeżyć:

Na SORze ocknęli mnie, by powiedzieć, że miałam tętniaka, że mam zalaną cała głowę. Mam krew wszędzie. On powiedział, nie wiem po co, że nie wie czy przeżyję operację. Wtedy myślałam o tym, że jeżeli ja odejdę, to ja wiem, że Rafał jest cudowny i będzie idealnym mężem. Że jeśli mnie nie będzie, to sobie znajdzie jakąś cudowną, mądrą, nową ładną żonę. I nie będzie z tego powodu tak bardzo cierpiał – powiedziała Alżbeta.

Wyjątkowa szczerość.

Co za zmiana! Alżbeta Leńska zdecydowała się na odważny krok. W nowej fryzurze przypomina Kasię Warnke!

Alżbeta Lenska po operacji mózgu szokuje! Aktorka pokazała ze szczegółami jak goli sobie głowę na zapałkę! [WIDEO]

Alżbeta Leńska wyjawiła swoje plany na 10 rocznicę ślubu! „Tego jeszcze nie mówiłam, ale…”. Nawet Dorota Wellman rozkleiła się po tych słowach!


Alżbeta Lenska w Dzień dobry TVN szokuje Dorotę Wellman

Alżbeta Lenska w Dzień dobry TVN szokuje Dorotę Wellman

Alżbeta Leńska ogoliła głowę

Alżbeta Leńska ogoliła głowę

Alżbeta Leńska wraca do zdrowia

Alżbeta Leńska wraca do zdrowia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×