Szukaj

Alżbeta Lenska swoją wypowiedzią o śmierci zszokowała nawet Dorotę Wellman! To był mocny wywiad w „Dzień Dobry TVN”!

Alżbeta Lenska w Dzień Dobry TVN

Alżbeta Lenska 16 maja przeszła poważną operację mózgu. W czasie, gdy aktorka przebywała w szpitalu, jej mąż aktor Rafał Cieszyński, prosił internautów o modlitwę. Na szczęście operacja się udała, aktorka jest już w domu, cieszy się uratowanym życiem. Na jej profilu mogliśmy również obejrzeć filmik, na którym Alżbeta goli swoją głowę na zapałkę.

Ostatnio aktorka pierwszy raz udzieliła szczerego wywiadu Dorocie Wellman w Dzień Dobry TVN. Lenska zapowiedziała, że pod koniec sierpnia bierze drugi ślub z mężem Rafałem Cieszyńskim. Aktorzy postanowili odnowić swoją przysięgę po 10 latach małżeństwa, którego owocem jest córka Zosia oraz syn Antek. Na tym wzniosłym wydarzeniu małżonkowie chcą wszystkim podziękować za wsparcie w tych trudnych dla nich chwilach:

Dziś pierwsza oficjalna rozmowa nie tylko na temat podobnych fryzur z Dorotą o 10:40 zobaczycie w @dziendobrytvn Nie zgodziłam się wcześniej na rozmowę przed kamerą, ale jak widzicie ruszyłam z projektami. Nie mam pojęcia jak wyszło i mam nadzieję, że nie wystraszycie się szczegółami tego incydentu o którym pierwszy raz oficjalnie mówię…Pozytywne nastawienie i niech moc będzie z Wami przy oglądaniu – napisała aktorka na swoim profilu.

Lenska w rozmowie z Dorotą Wellman zaskoczyła wszystkich swoją odważną wypowiedzią, wyznała szokująco, co myślała tuż przed operacją, gdy dowiedziała się od lekarza, że może jej nie przeżyć:

Na SORze ocknęli mnie, by powiedzieć, że miałam tętniaka, że mam zalaną cała głowę. Mam krew wszędzie. On powiedział, nie wiem po co, że nie wie czy przeżyję operację. Wtedy myślałam o tym, że jeżeli ja odejdę, to ja wiem, że Rafał jest cudowny i będzie idealnym mężem. Że jeśli mnie nie będzie, to sobie znajdzie jakąś cudowną, mądrą, nową ładną żonę. I nie będzie z tego powodu tak bardzo cierpiał – powiedziała Alżbeta.

Wyjątkowa szczerość.

Co za zmiana! Alżbeta Leńska zdecydowała się na odważny krok. W nowej fryzurze przypomina Kasię Warnke!

Alżbeta Lenska po operacji mózgu szokuje! Aktorka pokazała ze szczegółami jak goli sobie głowę na zapałkę! [WIDEO]

Alżbeta Leńska wyjawiła swoje plany na 10 rocznicę ślubu! „Tego jeszcze nie mówiłam, ale…”. Nawet Dorota Wellman rozkleiła się po tych słowach!


Alżbeta Lenska w Dzień dobry TVN szokuje Dorotę Wellman

Alżbeta Lenska w Dzień dobry TVN szokuje Dorotę Wellman

Alżbeta Leńska ogoliła głowę

Alżbeta Leńska ogoliła głowę

Alżbeta Leńska wraca do zdrowia

Alżbeta Leńska wraca do zdrowia

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×