Alżbecie Lenskiej pękł tętniak w mózgu: „Nie wiem, ile czasu mi zostało”. Poruszające wyznanie gwiazdy

Alżbeta Lenska

Alżbeta Lenska

Alżbeta Lenska kilka lat temu stoczyła walkę o życie. W nowym wywiadzie zdobyła się na poruszające wyznanie. Co powiedziała?

Alżbeta Lenska otarła się o śmierć. W maju 2018 roku trafiła do szpitala po tym, jak pękł jej tętniak w mózgu. Tamtego dnia przygotowała się do grania spektaklu. Niespodziewanie gorzej się poczuła. Trafiła do placówki medycznej, gdzie przeszła operację. Lekarze nie wiedzieli, czy aktorka przeżyje. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Lenska wróciła do zdrowia i zdarza się, że co jakiś w wywiadach nawiązuje do trudnego okresu w swoim życiu. Tak jak niedawno, gdy w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że podczas walki o powrót do formy wspierał ją mąż, Rafał Cieszyński. Przypomnijmy, że aktorzy są małżeństwem od 2007 roku:

Najwięcej wsparcia otrzymałam od mojego męża. Rafał był niesamowity. Zmobilizował bardzo dużo ludzi i on zainicjował to, że nie tylko rodzina i przyjaciele, ale cała Polska mnie wspierała. To jest coś cudownego. Odczułam modlitwy, wsparcie, wysyłanie wiadomości. Więc ja się cieszę, bo miałam święta w maju. Mam nadzieję, że inni też odczują takie wsparcie, jakie ja odczułam.

Alżbeta Lenska zdobyła się na poruszające wyznanie

Alżbeta Lenska niedawno pojawiła się na premierze sztuki Kochane pieniążki, gdzie nie tylko cierpliwie pozowała do zdjęć, ale także udzieliła wywiadów. W rozmowie z Plejadą zdobyła się na poruszające słowa. Powiedziała, że czuje się bardziej aktywna niż wcześniej i stara się wykorzystywać każdy dzień:

Czuję się bardziej aktywna niż wcześniej. Niektórzy mi mówią, że zwariowałam, bo wykorzystuję każdy dzień. Kiedyś się bardziej wstydziłam, bałam mówić o pewnych rzeczach. Teraz nigdy nie wiem, ile czasu mi zostało, bo bardzo się zmierzyłam z tym trzy lata temu. Bardzo się cieszę, że mam każdy dzień w gratisie. Zawsze mi się wydaje, że jestem w gratisie na ziemi.

Dodała, że występowanie na scenie cieszy ją bardziej niż kiedykolwiek:

Gra w spektaklu to dla mnie ogromne szczęście. Ja się z każdej pracy bardzo cieszę, doceniam i dziękuję każdej osobie za to, że mogłam z nią grać. Mam przyjemność grać z Robertem Moskwą, Olgą Bończyk. To są cudowne osoby, z którymi mogę grać, uczyć się i od każdej z nich zbierać coś nowego. To jest cudowne doświadczenie i mam nadzieję, że będzie to jak najdłużej trwało.

Alżbeta Lenska nie tylko spełnia się zawodowo, ale także realizuje się jako mama. Wychowuje 10-letnią Zosię, a także 8-letniego Antka.


Alżbeta Lenska z dziećmi

Alżbeta Lenska z dziećmi

Alżbeta Lenska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Alżbeta Lenska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska -Walentynki 2021

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska -Walentynki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×