Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton z synem! Siostra księżnej Kate przyłapana po porodzie w krótkiej sukience
Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton z synem! Siostra księżnej Kate przyłapana po porodzie w krótkiej sukience

Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton z synem! Siostra księżnej Kate przyłapana po...

Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton z synem! Siostra księżnej...

Ciążowy brzuszek Meghan Markle na pierwszym planie! Podkreśliła go boską wieczorową kreacją!
Ciążowy brzuszek Meghan Markle na pierwszym planie! Podkreśliła go boską wieczorową kreacją!

Ciążowy brzuszek Meghan Markle na pierwszym planie! Podkreśliła go boską wieczorową...

Ciążowy brzuszek Meghan Markle na pierwszym planie! Podkreśliła...

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka
Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała...

Dziś wtorek, 23.10.2018

Gwiazdy wspierają Alżbetę Leńską po operacji mózgu. Najbardziej porusza jednak emocjonalny wpis Rafała Cieszyńskiego! „Wdzięczny do końca świata i…”
Gwiazdy wspierają Alżbetę Leńską

Dramatyczna informacja o niespodziewanej operacji Alżbety Leńskiej wstrząsnęła polskim show-biznesem i fanami aktorki. Ukochana Rafała Cieszyńskiego trafiła do szpitala 15 maja tuż po tym jak na scenie w teatrze pękł jej tętniak. Nie wiadomo było, czy uda się uratować gwiazdę, a lekarze nie dawali jej dużych szans. Leńska podzieliła się poruszającym wpisem na Instagramie, po raz pierwszy zabierając głos od czasu operacji. Pod jej pełnymi emocji słowami pojawiło się wiele komentarzy od znanych i lubianych.

Gwiazdy, w tym Katarzyna Bujakiewicz, Bogna Sworowska, Urszula Dębska czy Edyta Herbuś, dodawały Alżbiecie otuchy i życzyły zdrowia, ale najbardziej poruszający okazał się być wpis jej partnera, który zamieścił długą notkę na swoim Instagramie:

Najwspanialszy dzień matki!!!!!!!!! Dziękuję wszystkim za wsparcie, modlitwę, dobre słowa. Czuliśmy i dalej czujemy całe dobro które jest skierowane w naszą stronę.
Wiele osób pyta co się stało i czy była to planowana operacja…
We wtorek 15 maja, graliśmy razem spektakl „Kontrabanda” w Teatrze Komedia. W przerwie między aktami Beta chwyciła się za głowę i upadła na podłogę. Jak się później dowiedzieliśmy nastąpiło pęknięcie b. dużego tętniaka w mózgu… 1 na 3 osoby nie dojeżdża po czymś takim do szpitala. Potem była bardzo trudna operacja i dziesięć dni najgorszego czasu w naszym życiu…
Dzięki znakomitym lekarzom i Waszemu wsparciu moja kochana żona czuję się lepiej, a lekarze mówią że jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo i wkrótce będzie mogła opuścić OIOM i przenieść się na normalny oddzial szpitalny, a po jakimś czasie mamy nadzieję że bardzo krótki, wrócić do domu.
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, modlitwy, dobre słowo I całą dobrą energię którą wysyłaliście w stronę mojej żony i naszej rodziny. Dobrych ludzi na świecie jest znacznie więcej niż nam się wydaje. Wdzięczny do końca świata i na zawsze – Rafał C

Zobaczcie w naszej galerii inne komentarze. Łzy cisną się do oczu!

Alżbeta Leńska po raz pierwszy po operacji mózgu: „Pękł pani tętniak w głowie. Nie wiem, czy pani przeżyje, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie…”

Piękna żona Rafała Cieszyńskiego po operacji mózgu nadal przebywa w szpitalu. Aktor umieścił jej nowe zdjęcie

Gwiazdy na Wielkim Teście o Sienkiewiczu: Maja Bohosiewicz, Anna Gzyra, Monika Mazur, Marek Kaliszuk, Rafał Cieszyński…Badasz się regularnie?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×