Hollywoodzka gwiazda pokazała zniszczone włosy przez koronawirusa. Przykry widok

Alyssa Milano

Alyssa Milano

Zarażenie Covid-19 powoduje prawdziwe spustoszenie w organizmie. Przekonała się o tym gwiazda Hollywood. Aktorka właśnie pokazała wszystkie skutki uboczne po przebyciu choroby. Powikłania są widoczne gołym okiem.

Koronawirus od kilku miesięcy nie daje o sobie zapomnieć. Zagrożenie, które spowodowała pandemia, jest odczuwalne w niemal każdym zakątku świata. Przez kilka tygodni większość obywateli obowiązywała kwarantanna. Chociaż wszyscy starali się bardzo restrykcyjnie przestrzegać nałożonych obostrzeń, to mimo tego wirus wciąż zbiera niechlubne żniwo. Największe zagrożenie stanowi on dla osób w podeszłym wieku.

O typowych objawach zarażenia wiadomo bardzo dużo. Zaniepokoić powinna nas przede wszystkim podwyższona temperatura, która utrzymuje się przez dłuższy czas, uporczywy kaszel, czy znaczne osłabienie organizmu. Tym, którym udaje się wygrać z chorobą, Covid- 19 nie pozwala o sobie na długo zapomnieć. Odnotowano już wiele przypadków osób, które po przebyciu koronawirusa straciły węch i smak. Teraz gwiazda Hollywood pokazała kolejne powikłania. Okazuje się też, że nie ona jedyna walczy z takim problemem.

Alyssa Milano opowiada o powikłaniach o koronawirusie

Alyssa Milano to aktorka, której kariera cały czas się rozwija. Gwiazda dużą rozpoznawalności sympatię widzów zyskała, grając w serialu Czarodziejki. Pomimo wielu zawodowych zobowiązań jest również bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil w social mediach obserwuje prawie 3 miliony fanów. Aktorka jakiś czas temu poinformowała, że zmaga się z Covid-19, a w sieci relacjonowała przebieg choroby.

Na szczęście udało jej się pokonać śmiertelnego wirusa, ale dalej musi borykać się z przykrymi skutkami ubocznymi tej choroby. Gwiazda postanowiła dodać filmik, który obrazuje, co koronawirus zrobił z jej włosami. Chce, aby stało się to przestrogą dla innych.

Pomyślałam, że muszę Wam pokazać co Covid-19 robi z włosami. Proszę potraktujcie to poważnie – czytamy pod zamieszczonym filmem.

Aktorka na początku nagrania pokazuje szczotkę do włosów, która w miarę rozczesywania kolejnych kosmyków zapełnia się jej włosami. Podczas filmu apeluje ona także do internautów o to, by zakładali maski i potraktowali zagrożenie koronawirusem poważnie.

To jest szczotka do rozczesywania włosów. Moja ulubiona szczotka. Jak widać, w tej chwili nie ma na niej włosów. Pomyślałam, że pokażę wam, co COVID-19 robi z włosami. Proszę, weźcie to na poważnie. Noście maski  – mówi Alyssa na nagraniu.

Okazuje się, że z podobnym problemem boryka się nie tylko gwiazda Hollywood. Pod jej postem pojawiło się co najmniej kilka komentarzy, w których fanki narzekają na podobne powikłania.

  • Doświadczyłam tego samego. Straciłam z 20 procent włosów.
  • Moja przyjaciółka ma to samo. Straciła smak i węch. Traci też włosy.
  • Mam ten sam problem, mimo że biorę witaminy.

Okazuje się, że utrata węchu i smaku, o której tak dużo mówi się w mediach, nie jest jedynym skutkiem z ubocznym przebytej choroby.

 

 

 

 

 


Alyssa Milano

Alyssa Milano

Alyssa Milano

Alyssa Milano

Alyssa Milano

Alyssa Milano

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×