Gwiazda filmów Disneya po wielu latach wyznała swoją orientację seksualną! Nie wszystkim się to spodobało!

Alyson Stoner jest lesbijką

Alyson Stoner jest lesbijką

Alyson Stoner jest lesbijką

Jeśli ktoś pamięta początki Disney Channel w Polsce i wielki boom na filmy wyprodukowane specjalnie dla stacji bez wątpienia pamięta Camp Rock czy Nie ma to jak hotel. Dla tych, których fascynował taniec, nie obca będzie seria Step Up. Alyson Stoner, która występowała w wyżej wymienionych produkcjach swoją karierę rozpoczynała właśnie jako gwiazda Disneya. Teraz prowadzi wiele niezależnych projektów na raz, pracuje nad swoją karierą muzyczną i właśnie wyznała, że jest lesbijką.

To kolejna gwiazda dziecięcego giganta, która zdecydowała się wyznać swoja orientację seksualną. Stoner o swojej miłości do kobiety napisała nawet esej  Teen Vogue. W szczerym,  tekście opowiedziała fanom o początkach swojej drogi ku samoakceptacji  oraz o pierwszym zauroczeniu, które przeżyła. Zdecydowała się na to z okazji premiery swojego najnowszego utworu, When It’s Right, który zadebiutował 30 marca.

Swoje wyznanie rozpoczęła od mocnego zdania:

Dziewczyna, która zmieniła wszystko, co wiedziałam o sobie jako kobiecie, człowieku i artystce

Choć nie podała jej imienia, opowiedziała o początkach znajomości, o wspólnej nauce w szkole tańca, o wiadomościach wysyłanych nocami i oglądaniu Orange Is The New Black. Uczucia, co prędko wyszło na jaw, nie były jednostronne. Doszło do nieśmiałych pieszczot i pierwszych pocałunków. Niestety, na drodze do szczęścia stanęło coś, co Alyson przez lata próbowała w sobie zwalczyć – wychowanie, poczucie przynależenia do religii, która potępiała podobne „zboczenia”. Przez długi czas wypierała swoje uczucia. Nie pomagali również koledzy i koleżanki po fachu, którzy twierdzili, że coming out zrujnuje jej karierę.

Swój esej zakończyła słowami:

Mnie, Alyson, podobają się mężczyźni, kobiety i ludzie identyfikujący się w inny sposób. Potrafię kochać ludzi o każdej tożsamości płciowej i wyrażających ją na każdy sposób. To dusza mnie urzeka – skwitowała.

Link do eseju znalazł się na jej Twitterze i prędko obiegł wszystkie światowe media, a inne gwiazdy i fani gratulowali Alyson odwagi.

Myślicie, że dobrze zrobiła?

Faworytka Eurowizji wyznała, że jest lesbijką! Nie jest sama, bo jej przystojny rywal jest gejem!

Burza w internecie! Edyta Górniak pozuje na okładce gazety dla gejów. LGBT grzmi: “Ale blamaż… podwójny!”

Sensacja! Piotr Stramowski pokazał swojego CHŁOPAKA! “Dwóch najgorętszych przystojniaków kina”


Alyson Stoner jest lesbijką

Alyson Stoner jest lesbijką

Alyson Stoner jest lesbijką

Alyson Stoner jest lesbijką

Alyson Stoner jest lesbijką

Alyson Stoner jest lesbijką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×