Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska,...

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w...

Kora nazwała go hieną, a on zemścił się po jej śmierci. Sprzedał do mediów osobistą tragedię gwiazdy: „Była w bardzo trudnej sytuacji”
Kora nazwała go hieną, a on zemścił się po jej śmierci. Sprzedał do mediów osobistą tragedię gwiazdy: „Była w bardzo trudnej sytuacji”

Kora nazwała go hieną, a on zemścił się po jej śmierci....

Kora nazwała go hieną, a on zemścił się...

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6 rocznicę ślubu! Z tej okazji zafundowali sobie ekstremalne emocje!
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6 rocznicę ślubu! Z tej okazji zafundowali sobie ekstremalne emocje!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6 rocznicę ślubu! Z...

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują szaloną 6...

Dziś niedziela, 23.09.2018

Tego nie zobaczycie w filmie! To właśnie tak miał zakończyć się „Titanic”. W ostatniej chwili wprowadzono zmiany [WIDEO]

Titanic alternatywne zakończenieAlternatywne zakończenie Titanica

Titanic to jedna z najbardziej kasowych produkcji w historii światowego kina. To niewiarygodne, ale zysk przekroczył ponad 1 miliard dolarów! Film zdobył aż 11 Oscarów, w tym za Najlepszy Film, a w tym roku grający jedną z głównych ról, Leonardo DiCaprio, ma szansę zdobyć własną statuetkę (wówczas obszedł się jej smakiem). W 2012 roku trafił do kin również w wersji 3D. Producenci uczcili w ten sposób setną rocznicę tej tragicznej w historii ludzkości katastrofy na morzu.

Okazuje się, że oparta na faktach miłosna opowieść ma swoje alternatywne zakończenie! Na potrzeby filmu, reżyser James Cameron nakręcił dwa zakończenia filmu. W jednym z nich staruszka wrzuca drogi naszyjnik Le coeur de la mer do oceanu. To właśnie widzieliśmy w filmie. Z kolei w drugiej wersji wnuczka Rose widzi babcię wchodzącą na barierkę. Biegnie wraz z Brockiem w jej stronę, ponieważ myśli, że kobieta chce się zabić.

Rose pokazuje klejnot Brockowi którego bardzo go pożądał. Daje mu nawet przez chwilę potrzymać go w dłoni. Następnie wyjaśnia, że życie ludzkie jest cenniejsze od kamieni i wrzuca naszyjnik do oceanu, co powoduje szok u obserwujących scenę osób.

W filmie zdecydowano się jednak na bardziej intymne zakończenie. Dla tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć, jak mógł się zakończyć Titanic mamy świetną wiadomość. Mogą zobaczyć to w poniższym filmie. Ci, którzy zechcą przypomnieć sobie oficjalne, filmowe zakończenie filmu, mają ku temu okazję dziś na antenie Polsatu.

Zobacz: Jake i Rose 20 lat po „Titanicu”. Jak zareagowali na spotkanie?

Titanic - plakat promujący film

Titanic – plakat promujący film

Titanic dostał 11 Oscarów

Titanic dostał 11 OscarówJesteś fanem filmu „Titanic”?

Komentarzy: 4


Gość | 18 sierpnia 2016, 22:27

Arcydzieło – we wspaniałej obsadzie, marzę by popłynąć replika Titania.


Ja | 21 lutego 2016, 15:47

Uwielbiam ten film. Za każdym razem gdy go oglądam, odkrywam nowe pokłady wzruszenia. Oglądając go w kinie w roku 1998,byłam nastolatką. Dzisiaj towarzyszy mi ta sama fascynacja, zachwyt, przejęcie i napięcie, jakie odczuwałam w sali kinowej 18 lat temu. Film jest doskonale dopracowany. Sugestywny obraz tragedii liniowca uświadamia tragizm tamtego wydarzenia, trzyma w napięciu i pozwala zrozumieć siłę żywiołu nad potęgą techniki. Jednakże najwyższym atutem dzieła Camerona jest ( może prozaicznie to zabrzmi)-cudowna ,chwytająca za serce historia miłosna pary bohaterów. Pięknie zobrazowane i przekonująco wykreowane przez głównych aktorów uczucia, emocje, romantyczne i zmysłowe sceny, przejmujące dialogi-ubarwione ujmującą muzyką-sprawiają, że w moim sercu, obraz ten stanowi dzieło wszechczasów. Poświęcenie życia, którego dokonał Jack-za wszelką cenę ratując ukochaną, jest godne podziwu i za każdym razem jednakowo chwyta za serce. Natomiast, końcowa scena, w której 101-letnia Rose odchodzi z tego świata(wypełniając wszystkie przyrzeczenia dane Jackowi) i wita się z oczekującym ją ukochanym na Titanicu w „innym wymiarze”, wprowadza apogeum wzruszenia i wzniosłego piękna. Reasumując, film uwrażliwia, rozbudza najtkliwsze sfery w duszy i w sercu, a także wyzwala filozoficzne refleksje i pozwala mocniej skupić się na egzystencjalnych rozważaniach


Gość | 13 lutego 2016, 22:29

nakrecili to w 1997 a ja dopiero w 2016 sie o tym dowiaduje.no ladnie


Gość | 11 lutego 2016, 21:33

Uwielbiam ten film. Mogę go oglądać bez końca. Zawsze płaczę


Dodaj komentarz
×