Allan Krupa dla swojej dziewczyny zdolny jest do największych poświęceń. Długo pracował na sukces, a tu TAKA wiadomość. Edyta będzie załamana

Allan Krupa i Edyta Górniak

Allan Krupa i Edyta Górniak

Allan Krupa od jakiegoś czasu jest zakochany. Syn Edyty Górniak nie ukrywa ukochanej przed światem. Dla niej zdolny jest do największych poświęceń. Na czym go przyłapano?

Allan Krupa jest jedynym dzieckiem Edyty Górniak. Artystka przez wiele lat łączyła pracę w show-biznesie z samotnym wychowaniem syna. Ojcem nastolatka jest były mąż gwiazdy, Dariusz Krupa. Para rozstała się w atmosferze skandalu, a chłopiec został pod opieką artystki. Od wielu lat nie utrzymuje też kontaktów ze swoim tatą i nie ukrywa, że nie tęskni za tą relacją.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – zdradził w „Co za tydzień”.

Nastolatek od dziecka żyje w blasku fleszy i sam również zdecydował się związać swoją przyszłość z muzyką i show-biznesem. Nagrał już kilka utworów pod pseudonimem Enso.

Allan Krupa poświęca się dla swojej dziewczyny

Allan, zanim jeszcze wkroczył na własną muzyczną drogę, ostro wziął się do pracy nad ciałem i sylwetką. Postanowił zgubić nadmiar kilogramów, co robił pod okiem osobistego trenera i dietetyka, Leszka Klimasa. Ten udostępnił w sieci zdjęcie, które zrobiono przed, a także po tym, jak zaczął z nim współpracę. Udało mu się schudnąć aż 15 kilogramów.

Poznajcie Alana 👊🔥❤️ Twardy zawodnik – zrobił kawał świetnej roboty. Wspólnie pożegnaliśmy 15 kilogramów 💪 Mama Edyta…

Posted by Leszek Klimas – Efekt Klimasa on Sunday, August 21, 2022

Okazuje się jednak, że młody muzyk może nie utrzymać tego efektu. Tabloid przyłapał go na zajadaniu się niezdrowymi bułkami z marketu, a wśród zakupów dostrzegli również słodkie napoje.

Ze sklepu wyszedł z czosnkową bagietką, którą od razu zaczął pałaszować i dwoma puszkami gazowanych napojów. Syn Edyty Górniak odpalił jeszcze papierosa i zadowolony ruszył przed siebie. Przestrzeganie rygorystycznej diety bez chwileczki zapomnienia i ślepe gonienie za perfekcyjną sylwetką, widać nie jest dla niego najważniejsze – czytamy w Fakcie.

Dziennikarze Faktu postanowili zapytać Allana o to, czy postanowił porzucić dietę. Ten odpowiedział im z przekąsem na zainteresowanie jego nawykami żywieniowymi.

Śpieszę z wytłumaczeniem. Od jakiegoś czasu przyjąłem nową taktykę żywieniową, która opiera się na jedzeniu jedynie niezdrowych rzeczy. Amerykańscy specjaliści żywieniowi, współpracujący również ze światowymi artystami, poprzez serię specjalistycznych badań ocenili moją urodę i poziom piękna tak wysoko, że zostało mi zalecone natychmiastowe przytycie. Cel to zmniejszenie zainteresowania moją osobą płci żeńskiej, by nie ingerowało to w żaden sposób w związek z moją ukochaną. Pozdrawiam serdecznie – odpowiedział nastolatek.

Zdaje się, że dla miłości Allan jest zdolny do największych poświęceń. Myślicie, że rzeczywiście zrezygnował z diety, czy to jedynie chwila słabości?


Allan Krupa - okładka Fakt 25.11.2022

Allan Krupa - okładka Fakt 25.11.2022

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×