Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”
David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Allan Krupa wywinął Edycie niezły numer! Nic dziwnego, że diwa kręci nosem na ten pomysł




Allan Krupa zamieszkał w internacie

Wygląda na to, że Allan Krupa jest już gotowy do wyfrunięcia z gniazda. Edyta Górniak wolałaby co prawda przeciągnąć ten moment jeszcze o kilka lat, ale chłopak zdecydowanie wie czego chce i dąży do tego dość uparcie. Niedawno rozpoczął edukację w szkole o profilu wojskowym, oddalonej od Warszawy o spory kawałek. Edyta, która nie jest zwolenniczką wojen i przemocy, nie miała nic do powiedzenia.

I choć może nie zgadzać się z decyzją syna, jest z niego niezwykle dumna:

100-lecie Błękitnej Armii. Uroczystości pod pomnikiem Czynu Zbrojnego Polonii Amerykańskiej. Jako matka nie potrafię nawet wyrazić słów dumy.– napisała pod zdjęciem z uroczystości, w której jej syn brał udział

Edyta Górniak nie jest zachwycona wyprowadzką syna

Nikt nie przypuszczał jednak, że Allan nie zechce korzystać z hojnej oferty mamy, która zarządziła, że do szkoły będzie odwoził go prywatny kierowca. Nastolatek najwyraźniej dotarł właśnie do momentu, w którym bardziej od przebywania w pobliżu domowego ogniska interesuje go socjalizowanie się z rówieśnikami i kolekcjonowanie życiowych doświadczeń. A o te, mieszkając w internacie, wcale nie trudno. Edyta nie była zachwycona tym pomysłem i nic dziwnego. Nie od dziś wiadomo, że woli mieć syna pod ręką i jest z nim bardzo związana.

Według Życia na Gorąco, zgodziła się na pomysł jedynaka z wielkim bólem, a gdy tylko nadeszła okazja, udała się na wizytację. Sama pamięta jeszcze czasy swojej młodości i wie, że „zakazany owoc” smakuje najlepiej. Wychowała jednak rozsądnego młodego człowieka i nie ma powodów do obaw.

Allan na pewno nie będzie chciał jej rozczarować. 😉

Edyta Górniak właśnie wybaczyła Kindze Rusin wpadkę na wizji! Złościła się na nią przez kilka lat

To dopiero był secret project! Edyta Górniak została gwiazdą amerykańskiego kinowego hitu! [WIDEO]

Partner chce urządzić rewolucję w życiu Edyty Górniak! Już raz przez to przeszła



Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

Komentarzy: 3


Gość | 12 października 2018, 19:35

Gorniak ma coraz wieksza glowe.Botoks swoje zrobil.


Gość | 12 października 2018, 08:19

Allanowi juz marcowanie w glowie ,w internacie bedzie mogl sobie na to pozwolic.
Poza tym chlopak ma dosc tych nowopoznanych wujaszkow On ma swego ojca Darka Krupe przy ktorym dorastal i na ktorego niecierpliwie oczekuje ,Allan woli trzymac sie z dala od tego bardaku i ma racje.


GośćMercedes Benz Y | 11 października 2018, 21:34

myśle że to dobry pomysł jeżeli Allan ma daleko do szkoły zawsze wekendy może spędzać z mamą ,jak daleko do szkoły nigdy by sie nie wyspał bo musieliby bardzo wcześnie wstawać a to wcale nie jest zbyt przyjemne.Poza tym chłopak chce być samodzielny i to mi sie podoba dzieci z rozbitych małżeństw bardzo wcześnie dorastają i stają sie odpowiedzialne,poza tym daje mamie wolną reke bo ona podobno ma faceta co wcale mi sie nie podoba ale ja sam miałem podobną sytuacje jak byłem w wieku Allana i ja to rozumie też jestem z rozbitego małżeństwa być może Allanowi też to sie nie podoba ale on jakby nie komentuje związków mamy z facetami może on nie chce w tym uczestniczyć Psychika nastoletniego młodzieńca jest bardzo wrażliwa i błyskawicznie on punktuje wszystko co mama robi i ma na ten temat własne zdanie ja to wiem bo u nas podobnie było z tym że ja 2 siostry mam No cóż uważam że wybór Allana jest dobry pozwoli mu sie to oderwać od mamusi cycka i przeżywać życie po swojemu Nie zawsze musi sie zgadzać z postepowaniem mamy a jednak nic nie jest w stanie zrobić jeżeli mu coś niespasuje wiec lepiej sie usunął a poza tym takie coś jak prywatny kierowca dla młodego żołnierza to nie jest nic odpowiedniego żołnierz musi być polegający sam na sobie ma chłopak charakter i tak trzymać żołnierz to 100 procentowy meżczyzna a nie siódmy numer gaci ( mój starszy też jest żołnierzem i jest twardy jak stal i samodzielny,jestem z niego dumny)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×