Szukaj

Allan Krupa w ogniu pytań na Instagramie! Syn Edyty Górniak bardzo dzielnie odpierał ataki Internautów!

Allan Krupa wywiad

Allan Krupa wywiad

Wywiad z Allanem Krupą na Instagramie

Allan Krupa zorganizował na swoim profilu panel, na którym szczerze odpowiadał na zadawane przez internautów pytania. Syn Edyty Górniak wyraził swoje poglądy na temat wojska, broni oraz miłości do ojczyzny.

Allan Krupa jest jedynym ukochanym synem Edyty Górniak. Wokalistka kiedy tylko może chwali się się swoją pociechą, która co jakiś czas przejawia nowe talenty. Wcześniej Allan był świetnym kucharzem, następnie planował zostać dj-em oraz producentem muzycznym. Obecnie zainteresowania nastolatka są skierowane w kierunku militariów.

Syn piosenkarki niedawno rozpoczął swoją edukacje w liceum wojskowym pod Warszawą. Allanek wydoroślał i nagle zapragnął zostać zawodowym żołnierzem. Nastolatek nie ukrywa swojej wielkiej pasji militariami, zatem na swoim Instagramie publikuje urocze zdjęcia, na których pozuje w mundurze oraz chwali się ostrą bronią.

Ostatnio na swoim profilu na Instagramie Allanek zaserwował internautom panel z pytaniami o wojsku i ojczyźnie, na które odpowiedział z ogromną szczerością:

Jak ci idzie posługiwanie się bronią, jaki najbardziej jej rodzaj lubisz?

Idzie mi ok. Myślę, że przez to, że cały czas coś z bronią robię, więc to już odruch. A jeśli chodzi o ulubioną, to dla mnie tak naprawdę wspaniały jest jakikolwiek karabin na platformie AR15.

Czemu chcesz zabijać innych, tzn. być snajperem? Przecież to nieetyczne

Służba ojczyźnie nie jest po to, żeby zabijać. Owszem, broń do czegoś w końcu służy, ale ja urodziłem się, żeby walczyć o to, co sprawiedliwe, a tym samym odwdzięczyć się za to, za co niektórzy ludzie oddali swoje życie, za ojczyznę, za bezpieczeństwo, za wolność i za szczęście.

Od zawsze chciałeś być w wojsku, bronić ojczyzny?

Nie zawsze myślałem o ojczyźnie, bo kiedyś byłem egoistą. Zawsze miałem ją w sercu, ale dopiero potem się zmieniłem.

Gdyby nie wojsko, to jaki zawód?

Gdyby nie wojsko, to nic.

Czy waszym zdaniem syn Edyty Górniak dał sobie radę z pytaniami od fanów? 

Przy okazji zobaczcie również wywiad z Edytą i Allanem w Dzień Dobry TVN:

HIT! Allan Krupa wyznał Edycie Górniak miłość na scenie, a ona wywęszyła podstęp! Publiczność była rozbawiona jej ripostą [WIDEO]

Allan Krupa zaliczył swój wielki debiut w „Dzień Dobry TVN”! Edyta zbladła słuchając o jego planach na przyszłość! [WIDEO]

Edyta Górniak przerwała koncert! Wyznanie Allanka zmroziło jej krew w żyłach! „Ludzie, i jak ja mam teraz dalej śpiewać?” [WIDEO]


Allan Krupa szczery jak nigdy wcześniej

Allan Krupa szczery jak nigdy wcześniej

Allan Krupa szczery jak nigdy wcześniej

Allan Krupa szczery jak nigdy wcześniej

Allan Krupa z Edytą Górniak

Allan Krupa z Edytą Górniak

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×