Syn Edyty Górniak stanął w obronie dziewczyny. Allan ani przez chwilę nie gryzł się w język: „Robicie gnój jak zwierzęta”

Allan Krupa stanął w obronie dziewczyny

Allan Krupa stanął w obronie dziewczyny

Allan Krupa ma dosyć. Syn Edyty Górniak po raz ostatni zabrał głos ws. afery wokół wyboru Blanki. Stanął w obronie siebie, a przede wszystkim – swojej partnerki – Angeliki. Posypały się wulgaryzmy. Zafundował mocny przekaz!

26 lutego odbył się finał polskich preselekcji do Eurowizji 2023. Pierwsze miejsce zajęła w nim Blanka z utworem Solo. Przewodniczącą jury była Edyta Górniak. Diwa zabrała na wydarzenie swojego syna, Allana Krupę. W pewnym momencie 18-latek siedział na widowni, tuż obok Blanki. Fani Janna stworzyli teorię, jakoby Allan miał znać wokalistkę wcześniej i tym samym namówić matę do głosowania na nią. Główny bohater tej teorii spiskowej szybko zabrał głos i ją zdementował.

Dziękuję za informacje i takie wyróżnienie, że to ja mógłbym zdecydować o takim konkursie. Nikogo nie faworyzowałem, bo najzwyczajniej nikogo tam nie znałem. Nasza relacja z Blanką wygląda następująco: nie wiedziałem, kto to jest. Do czasu, aż wygrała. Po wszystkich występach podchodzi do nas Blanka, ja myślałem, że to jakaś tancerka, pyta, czy może się dosiąść, a ja mówię: no spoko, siadaj. Potem, jak już było pokazywanie tego, kto wygrał z głosów jury, to zobaczyliśmy, że to ona – wyjaśnił.

Później oświadczenie w tej sprawie wydała mama Allana, która w zdecydowany sposób stanęła po jego stronie.

Drodzy hejterzy, którzy odebraliście radość wczorajszemu zwycięzcy, a także zdominowaliście agresją całą uwagę od wszystkich pozostałych wspaniałych uczestników, posądzając o oszustwo wszystkich jurorów, w tym mnie, a nawet mojego syna – mój apel do Was. Gdybyście taką samą gorliwością mówili o miłości, co mówicie o nienawiści, nie byłoby wojen tym pięknym świecie. Bo wojny zaczynają się w nienawidzącym sercu. Istnieje wiele języków komunikacji – zwróciła się do nich.

Komunikaty matki i syna nie przyniosły pożądanego efektu. W sieci wciąż zdarzają się wpisy wymierzone w Allana, a nawet w jego partnerkę – Angelikę. 18-latek po raz ostatni powiedział stanowcze „nie” dywagacjom.

Allan Krupa stanął w obronie dziewczyny. Co napisał?

Na jego Instastory znalazło się oświadczenie, w którym raz jeszcze zwrócił się do hejterów.

Po raz ostatni zwracam się do tych wszystkich NPC-tów, co mnie oznaczają, gdzie popadnie, jak bym miał coś wspólnego z tą organizacją, czy był kur*** w jury. Równie dobrze moglibyście tam pisać, że scamuję Arabię Saudyjską na ropę i byłby to równie nieśmieszny suchar. Dezinformujecie ludzi, przede wszystkim, robicie wokół mnie i mojej kobiety aferę za wynik konkursu, z którym jedyne, co miałem wspólnego to, to że go obejrzałem – napisał Allan.

Porównał poczynania internautów do zachowania zwierząt:

Robicie gnój w internecie jak zwierzęta dla atencji. Nie wiem, ale być może jesteście smutni do tego stopnia, że tego potrzebujecie, choć ja na waszym miejscu totalnie wstydziłbym ssie ubiegać o uwagę w internecie, poprzez osądzanie ludzi o jakieś randomowe gów***, którego nie zrobili.

Allan w zdecydowany sposób stanął w obronie siebie i własnej dziewczyny, która obrywa tej sytuacji rykoszetem.

Ja rozumiem, że preselekcja Eurowizji jest dla was wydarzeniem o śmierć i życie, i trzeba się pozarzynać jak nie wygra ta osoba, co chcieliście, ale zatrzymajcie swój ściek dla siebie i nie mieszajcie w niego mnie, ani Angeliki – podsumował.

Na koniec wrzucił w relacji zdjęcie u boku partnerki.

Oby to powstrzymało rozsiewanie plotek.


Allan Krupa z mocnym oświadczeniem

Allan Krupa z mocnym oświadczeniem

Allan Krupa z partnerką

Allan Krupa z partnerką

Blanka Stajkow

Blanka Stajkow

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ma racje. Ludzi po….lo na maksa

  • Gość pisze:

   Ale to sciema, ze jej nie zna. Ona byla ze Smolastym, a to jego kolega. A co mial napisac przyznac sie?

 • Gosc pisze:

  Oj, Brzydko Allanku!

 • Gość pisze:

  Co to za tragiczna moda na to gryzienie sie w język. Codziennie kilka artykułów o gryzieniu się w język, masakra.

 • Gość pisze:

  Ona nawet nie umie śpiewać byli lepsi od niej

 • gość pisze:

  Alanek i jego kobieta mają dość. Nowy celebryta wydaje oświadczenie i grozi paluszkiem.No świat zwariował

  • Gość starsze pokolenie. pisze:

   Ma milczeć gdy mieszają go w aferę,? Wygrała osoba która ma piosenkę dla mas a Eurowizja jest dla mas nie koneserów.

 • Gość pisze:

  Dokładnie

 • Gość pisze:

  „Nasza relacja z Blanką wygląda następująco: nie wiedziałem, kto to jest.”

  Kłamać też trzeba umieć, ale do tego potrzeba przynajmniej kilka szarych komórek.
  Jakoś syneczkowi umknął fakt, że matka go dokleiła do występu w Sylwestra w Zakopanem, gdzie występowała też Blanka. Próby, występy, a Alanek założył opaskę na oczy i Blanki nie widział, nie slyszał, oj biedny on.
  I synek, nie gadaj tyle, bo ani nie masz nic do powiedzenia, ani nikogo twoje zdanie nie interesuje, tym bardziej jak dotyczy tematów, o których nie masz pojecia.

 • Gość barmanka pisze:

  Chłopak byle jaki zero talentu po co o nim pisać

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×