Allan Krupa prezentuje nową fryzurę i zdradza, że podkochiwał się w polskiej gwieździe: „To mój pierwszy crush w życiu”. Edyta wiedziała o tej cichej miłości?

Allan Krupa ma nową fryzurę

Allan Krupa ma nową fryzurę

Allan Krupa pokazał się w całkiem nowej fryzurze. Fani zaskoczeni jego wyznaniem na temat miłości. Która gwiazda zawładnęła sercem syna Edyty Górniak?

Edyta Górniak nie miała szczęścia w miłości. W 2005 roku wzięła ślub z Dariuszem Krupą, rok po narodzinach ich syna, Allana. Cztery lata później ogłosiła separację. Zwolniła także ojca swojego dziecka z funkcji jej menadżera. W 2010 roku wzięli rozwód.

Ostatecznie sama wychowała Allana, który skończył już 18 lat. Nastolatek również wkroczył do świata show-biznesu. Jego sławna mama pomogła mu w wydaniu debiutanckiego singla i teledysku. Nie jest tajemnicą, że mają ze sobą bliskie relacje i wspierają na każdym kroku. To ona była dla niego matką i ojcem. W Co za tydzień zdradził, jakie ma relacje z tatą:

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał o powiedział.

Wiadomo już, że nastolatek ma sprecyzowane plany na przyszłość. Nie podszedł do matury i skupia się na karierze. Niedawno wypuścił nowy singel Dżentelmen. Gościnnie w nagraniu wziął udział jego kolega o pseudonimie Nerwus. Żeby być w stałym kontakcie z fanami, Allan prowadzi konto na Instagramie. To tam zdecydował się wyznać, w kim się podkochiwał, jak był młodszy i pokazał się w zmienionej fryzurze.

Allan Krupa w nowej fryzurze. W kim podkochiwał się syn Edyty Górniak?

Allan Krupa od dziecka był na widoku, za sprawą swojej znanej mamy. Przyznał, że przyzwyczaił się do szumu wokół ich rodziny. Nieźle poradził sobie z presją i idzie swoją drogą.

Na swoim Instagramie urządził sesję pytań i odpowiedzi. Na zdjęciu, którym się przy okazji podzielił, widać go w nowej fryzurze. Postawił na grzywkę, podobną do tej, jaką nosi idol nastolatków – raper Mata.

Zdradził także, że jego młodzieńczą miłością była Ewelina Lisowska. Na to szczególne wyznanie zdobył się, odpowiadając na pytanie o ulubioną piosenkę uczestniczki X-Factora.

Ogólnie taka ciekawostka. Ewelina Lisowska to mój pierwszy crush w życiu – napisał.

Czy Edyta o tym wiedziała?


Allan Krupa w nowej fryzurze

Allan Krupa w nowej fryzurze

qAllan Krupa kochał się w Ewelinie Lisowskiej

Allan Krupa kochał się w Ewelinie Lisowskiej

Allan Krupa i Nerwus – okładka singla Dżentelmen

Allan Krupa i Nerwus – okładka singla Dżentelmen

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przestańcie wszystkich krytykować zająć się swoim życiem A nie cudzym

 • Docent Furman pisze:

  Rośnie nam cygański Januszek Smoliwąs…

 • Super pisze:

  Fajny chłopak mądry inteligentny niech się rozwija w taki sposób jak mu serduszko podpowiada nie ma co dzieciom na siłę szukać tego co rodzice by chcieli żeby w życiu osiągnąć bravo super muzyka oby tak dalej i nie przejmować się hejtem bo kogoś to boli że nikt tak nie ma jak ta reszta dzieciaków ida w swoją stronę tym czym się interesuja…tylko się słyszy bo ta ma 14 lat wygląda jak 30latka a ten się rozstał bo zdradzał ludzie powinni się wstydzić i pisać takie rzeczy nikt nie jest idealny a najwięcej się wypowiadają bez skrupułów masakra jakaś a sami na bank nie są lepsi pozdrawiam

 • Gość pisze:

  No faktycznie zajebista fryzura tylko gdzie on ją prezentuje bo ciężko mi dostrzec. A urodą to Alanek raczej nie grzeszy

 • Miss pisze:

  Dlaczego tak słaba aktorka jak Cichopek j

 • Ola Monika 17 pisze:

  Niech pani powie lepiej synowi że w hip hopie najbardziej słychać fałsz i u niego to się słyszy …..lecz cóż….

  • Gość pisze:

   To zaśpiewaj lepiej a nie kogoś krytykujesz idealna się znalazła zazdrość kipi jak nic

  • Gość pisze:

   A jak ma nie krytykować, skoro Alenek robi z siebie wokalistę.

 • G pisze:

  Niech pani powie lepiej synowi że w hip hopie najbardziej słychać fałsz i u niego to się słyszy …..lecz cóż….

  • Motto pisze:

   Niczego lepszego sie po nim nie spodziewalam standartowo jak każdy dzieciak gwiazdy, robić by się nie narobić bo pieniądze sa i będą

 • Gość pisze:

  O boże

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×