Szukaj

Allan Krupa dostał propozycję walki w MMA. Co na to jego mama? Zdecydowana odpowiedź Edyty Górniak

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Alan Krupa odkrył w sobie nową pasję. Trenuje razem z Marcinem Najmanem i marzy, żeby walczyć w MMA. Co na to Edyta Górniak?

Edyta Górniak zawsze powtarzała, że najważniejszym mężczyzną w jej życiu zawsze był i będzie jej syn Allan Krupa. Nastolatek wyrasta na dzielnego mężczyznę, który wspiera swoją słynną mamę na każdym kroku, a ona jest z niego bardzo dumna.

Nastolatek jest bardzo samodzielny i ma sprecyzowane cele w życiu. Fascynuje się wojskowością, chodzi do liceum o takim profilu i choć diwa ma świadomość, że jej syn dojrzewa tam i zdobywa olbrzymią wiedzę, ona chyba wolałaby, by tak jak większość nastolatków uczęszczał do klasycznej szkoły:

Widzę, jak zmienił się jego język i postrzeganie świata. Rozmawiamy o historii, o bezpieczeństwie krajów, o tym, ile kto ma wojsk i jaki ma sprzęt wojskowy. On teraz tym żyje. Ale nie są to informacje, które chciałabym znać – mówiła jakiś czas temu.

Dodatkowo rozpoczął treningi pod okiem Marcina Najmana. Marzy, żeby zawalczyć w MMA. Co na to Edyta?

Czy Edyta Górniak pozwoli Allanowi walczyć w MMA?

Allan Krupa od kilku miesięcy rozwija nową pasję – sztuki walki. Okazuje się, że nastolatek dostał propozycję walki na Fame MMA. Co na to Edyta? Jej podejście do tematu jest dosyć klarowne. Podziwia syna, że świetnie odnajduje się w tym świecie i podjął udaną współpracę z Marcinem Najmanem, jednak jak pomyśli o tym, że miałby walczyć, jest zdecydowana:

No, nie, raczej, nie…chyba nie za mojego życia… – mówiła w wywiadzie dla Faktu – Ja nie che patrzeć, jak on kogoś bije, bo to jest dla mnie agresja. Ja tę pasję akceptuję tylko ze względu na moją przyjaźń z Marcinem Najmanem.

Dodała, że Allan ma świetne argumenty, żeby ją przekonać, mówi między innymi, że dzięki temu sam zacznie się utrzymywać. Jednak Edyta, mimo że wie, iż miałby najlepszą opiekę i przygotowanie, nie jest co do tego pomysłu na życie przekonana. Zdaje się, że chłopak musi poczekać na 18-ste urodziny, żeby móc podjąć samodzielnie decyzję.


Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak z Allanem i koleżankami w restauracji

Edyta Górniak z Allanem i koleżankami w restauracji

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×