Szukaj

Allan Krupa tym razem mocno przesadził. Edyta Górniak nawet nie ukrywa, że musiała podjąć stanowczą decyzję

Allan Edyta Górniak

Allan Krupa namówił Edytę Górniak na prawo jazdy. Teraz chce ją zachęcić do kupienia samochodu. Zobacz, jak zareagowała gwiazda. 

Edyta Górniak jest nie tylko piosenkarką, która ma setki tysięcy fanów, ale także doskonale sprawdza się w roli mamy. Gwiazda wychowuje nastoletniego syna Allana. To właśnie on zachęcił ją do zrobienia prawa jazdy. Gwiazda będzie robić je na oczach setek osób w nowym reality show, które zostanie wyemitowane na antenie TVN.

Zobacz: Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

Allan już namawia Edytę do kupna samochodu. To jednak nie piosenkarka, a chłopak miałby nim jeździć. Za jakiś czas będzie bowiem gotowy, by podejść do egzaminu na prawo jazdy. Na to marzenie raczej nie dostanie pieniędzy od mamy i będzie musiał sam na nie zarobić:

Allanek wspomina mi już, że będzie w niedalekiej przyszłości chciał mieć samochód. Odpowiedziałam mu, że wspaniale, bo będzie miał na co odkładać. On stwierdził, że nie ma pracy. To ja mu powiedziałam, żeby sobie takiej poszukał – opowiedziała ze śmiechem w Fakcie Górniak.

Zobacz: Nie uwierzycie, kto widnieje na tapecie w telefonie Edyty Górniak! Kogo jak kogo, ale jego zdjęcia spodziewalibyśmy się najmniej!

Gwiazda próbuje nauczyć syna samodzielności. Nie zawsze jej to jednak wychodzi. Tak jest w przypadku palenia papierosów, z którymi Górniak, na ten moment, nie udało się jeszcze wygrać:

On jest łasy na kasę na papierosy. Za każdym razem, kiedy chce je kupić, udaje mu się udobruchać mnie albo kogoś z mojej ekipy… Niestety, cały czas z tym walczę i muszę przyznać ze smutkiem, że na razie przegrywam – dodała artystka.

Czas pokaże, czy artystce uda się z tym wygrać w przyszłości.

Zobacz: To nie żart. Edyta Górniak zrobiła sobie DREDY! Kto ją do tego namówił?!

 


Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×