Szukaj

Edyta Górniak zmieniła scenariusz programu „My Way”. Allan Krupa nie będzie zadowolony

Allan Krupa pojawi się w programie My Way. Syn Edyty Górniak wystąpi w nim w innej roli niż zakładano. Dlaczego? Wszystko przez decyzję piosenkarki. 

Edyta Gorniak Allan Krupa

Edyta Górniak będzie gwiazdą programu My Way. Piosenkarka, na oczach tysięcy ludzi, będzie uczyć się jazdy samochodem. W programie nie będzie sama. Towarzyszyć jej będzie m.in. Allan Krupa, który wspierać ją będzie w tym trudnym czasie.

Zobacz: Katarzyna Nosowska w zabawny sposób skomentowała niedawny konflikt koleżanek z branży. Edyta Górniak jest w siódmym niebie!

Allan Krupa nie będzie uczyć się jeździć motorem

Jeszcze do niedawna mówiło się, że także Allan Krupa w My Way będzie zdobywał umiejętności prowadzenia pojazdów. Syn Edyty Górniak miał uczyć się jeździć na motocyklu. Tak jednak się nie stanie. Wszystko przez decyzję piosenkarki, która niespodziewanie zmieniła scenariusz.

Edyta boi się o Allana. Nie chce, by stała mu się krzywda. Ostatecznie zdecydowała, że chłopak w programie będzie pojawiał się w innym kontekście – informuje Super Express. 

Zamiast jazdy motocyklem, głównym zadaniem Krupy będzie wspieranie znanej mamy. Na oczach widzów nie tylko będzie obserwował poczynania artystki, ale także będzie robił dla niej kolacje i pocieszał w trudnych chwilach.

Zobacz: Allan Krupa podpisał pierwszy kontrakt! Na czym zarobi 100 tysięcy złotych?!

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Edyta Górniak i Allan Krupa

Czy Krupa zarobi w programie My Way?

Jak informował jakiś czas temu Pudelek, podobno kontrakt Allana nie jest zagrożony. Nastolatek za udział w programie może zgarnąć nawet 100 tysięcy złotych.

Edyta wynegocjowała dla niego bardzo korzystny kontrakt, opiewający na ok. 100 tysięcy złotych – ujawnił informator portalu.

Na co chłopak przeznaczy te pieniądze? Nie wiadomo. Podobno jednak mama namawia go na kupno samochodu lub mieszkania. Piosenkarka chce podobno by chłopak poznał wartość pieniądza. Dodajmy, że premiera programu Edyty Górniak przewidziana jest na 30 października na godzinę 21:30.

Zobacz: PAPARAZZI: Edyta Górniak w dresie uczy się jeździć. Inni kursanci nie mogą liczyć na takie luksusy 


Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

All-ONS_2052892-paparazzi_Edyta_Gorniak_Piotr_Schramm_Allan_Krupa

Edyta Gorniak obchodzila swoje urodziny z fanami w kawiarence dzien dobry tvn Czekal tam na nia tort balony i zyczenia Edyta rozmawiala z fanami robila sobie z nimi zdjecia i rozdawala autografy Potem gwiazda udala sie dohotelu aby udzielic wywiadu telewizji tvn Po skonczonej pracy piosenkarka udala sie na Powisle gdzie w restauracji czekal na nia jej partner wraz z synkiem Po zjedzonym posilku wszyscy we trojke poszli do auta i odjechali Artystka tego dnia miala znakomity humor 24-11-2012 Panna Migotka/ONS

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×