Szukaj

Co za talent! Edyta Górniak pokazała wideo z występu Allana. Internautom opadły szczęki [WIDEO]

Allan Krupa gra na pianinie

Edyta Górniak pochwaliła się na Instagramie talentem ukochanego syna Allana, który gra na pianinie we włoskiej kameralnej restauracji. Do filmu gwiazda dodała swoje przemyślenia podsumowujące 2018 rok.

Dla Edyty Górniak rok 2018 był niebywale owocny. Gwiazda zrealizowała niezliczoną ilość fenomenalnych projektów zawodowych, łącząc je z przeprowadzką z Los Angeles do Polski. Ponad to ukochany syn wokalistki rozpoczął nowy etap w swoim nastoletnim życiu. Allan zaczął edukację w liceum wojskowym, co jest spełnieniem jego pasji i marzeń. Przy tym wszystkim Edyta przeżywała rozterki sercowe, które finalnie zakończyły jej ostatni związek.

Szczęśliwa i wdzięczna losowi i Bogu Edyta Górniak postanowiła w wzruszającej formie podziękować za takie obfite dary. Na Instagramie gwiazdy możemy przeczytać emocjonalny wpis, w którym Edyta wyraża swoje przemyślenia:

Tak zamknęliśmy 2018’ Rok. W wybranym gronie, przy fortepianie, w małej, włoskiej restauracji i po raz pierwszy wspólnie z moim Synem. Wyczerpana, chora, lecz głęboko szczęśliwa, że tak wiele pięknych projektów udało mi się w zeszłym roku dla Was zrealizować. Trasa letnia, koncert poświęcony pamięci Pana Wodeckiego, Gala Boxu, JTM, Opole, Sopot, 3 premiery utwórow filmowych, Sylwester, 100’lecie niepodległości Wielkopolski w Poznaniu, „koncert Miłosny” w Gdańsku, Agent Gwiazd, Royal Albert Hall w Londynie.. i Trasa Akustyczna. Pewnie coś pominęłam. Do tego przeprowadzka z Los Angeles, wybór szkoły wojskowej przez Allana i parę innych jeszcze, prywatnych, ważnych wątków… Czuję się jak Olimpijczyk – napisała Edyta.

Piosenkarka nie zapomniała podziękować Bogu, który w jej życiu odgrywa ogromne znaczenie. To on dał Edycie kondycję, siłę i energię do realizacji tylu projektów:

Dziękuję Panu Bogu, że dał mi kondycję energetyczną, emocjonalną i fizyczną, aby wykonać tyle wielkich zadań. Ostatecznie utraciłam tę kondycję dopiero przed metą. Biorę teraz oddech. Spróbuję zwolnić myśli i oczyścić organizm z tej kosmicznej ilości adrenaliny i stresu.
Dziękuję Wam za przepiękny, Muzyczny i magiczny rok 2018’ I życzę Wam, aby ten rozpoczęty, okazał się Najpiękniejszym rokiem w Waszym całym życiu. Kocham ♥️ – napisała Edyta Górniak

Do swojego wpisu piosenkarka dołączyła filmik z Allanem grającym na fortepianie. Widok zdolnego nastolatka rozczulił internautów.

Piękne spełnienie marzeń. Gratulujemy Edycie tylu wspaniałych projektów. Czekamy teraz z utęsknieniem na nową płytę.

View this post on Instagram

Tak zamknęliśmy 2018’ Rok. W wybranym gronie, przy fortepianie, w małej, włoskiej restauracji i po raz pierwszy wspolnie z moim Synem♥️ Wyczerpana, chora, lecz glęboko szczęśliwa, że tak wiele pięknych projektów udało mi się w zeszłym roku dla Was zrealizować. Trasa letnia, koncert poświęcony pamięci Pana Wodeckiego, Gala Boxu, JTM, Opole, Sopot, 3 premiery utwórow filmowych, Sylwester, 100’lecie niepodległości Wielkopolski w Poznaniu, „koncert Miłosny” w Gdańsku, Agent Gwiazd, Royal Albert Hall w Londynie.. i Trasa Akustyczna♥️✨ Pewnie coś pominęłam. Do tego przeprowadzka z Los Angeles, wybór szkoły wojskowej przez Allana i parę innych jeszcze, prywatnych, ważnych wątków… Czuję się jak Olimpijczyk.???????? Dziękuję Panu Bogu, że dał mi kondycję energetyczną, emocjonalną i fizyczną, aby wykonać tyle wielkich zadań. Ostatecznie utraciłam tę kondycję dopiero przed metą. ???????????? Biorę teraz oddech. Spróbuję zwolnić myśli i oczyścić organizm z tej kosmicznej ilości adrenaliny i stresu. Dziękuję Wam za przepiękny, Muzyczny i magiczny rok 2018’ I życzę Wam, aby ten rozpoczęty, okazał się Najpiękniejszym rokiem w Waszym calym życiu. Kocham ♥️

A post shared by EDYTA GÓRNIAK (@edytagorniak) on

HOT! Edyta Górniak i Baron razem na lotnisku przyłapani przez paparazzi! Polecieli aż do Los Angeles!

Edyta Górniak ma „podziurawione serce po brzegi”! Diwa cała w emocjach o swoim rozstaniu z Mateuszem Zalewskim

Edyta Górniak nagrana z ukrycia na imprezie noworocznej! Tak się bawi diwa, gdy nikt nie patrzy [WIDEO]


Czy Allan Krupa zostanie gwiazdą?

×