Jak bardzo zmieniła się śliczniutka Alizée? Zdumiewająca metamorfoza gwiazdy hitu sprzed 20 lat

Alizee jak wygląda teraz?

Alizee jak wygląda teraz?

Jak wygląda Alizée i co robi dzisiaj?

Prawie 20 lat temu polskie listy przebojów podbijała piosenka Moi… Lolita, którą nagrała Alizée. Utwór niemal w mgnieniu oka stał się przebojem nie tylko w Polsce i ojczyźnie artystki – Francji, ale też na całym świecie. Choć Alizée nagrała jeszcze kilka innych piosenek, żadna nie powtórzyła już sukcesu pierwszego singla, co w efekcie sprawiło, że zagraniczny show-biznes zapomniał o francuskiej wokalistce. Co stało się z nią stało i jak wygląda teraz?

Alizée, pomimo młodego wieku (w tym roku skończy 34 lata), na scenie zadebiutowała prawie 20 lat temu. Pojawiła się w programie telewizyjnym, który szukał wokalistów – lokalny format przypominający Idola. Wówczas została zauważona przez ikonę francuskiej sceny muzycznej Mylène Farmer oraz Laurenta Boutonnata – duet królujący na francuskich listach przebojów od połowy lat 80.

Mylène poszukiwała młodej osoby, która zaśpiewa piosenkę Moi… Lolita, która została napisana na podstawie książki Vladimira Nabokova. Okazało się, że interpretacja Alizée nie miała sobie równych. We Francji numer stał się niekwestionowanym hitem i sprzedano go w ponad 1 200 o00 egzemplarzach, z kolei płyta Gourmandises ze wspominanym singlem znalazła ponad 2 miliony nabywców, z czego 600 tysięcy w samej Francji, a 700 tysięcy poza Europą.

Co się dzieje z Alizée?

Alizée z powodzeniem występowała i robiła zawrotną karierę aż do 2005 roku. Wówczas przyszła na świat jej córka Annilly. Piosenkarka porzuciła estradę na rzecz pieluch i z dnia na dzień zawiesiła działalność w branży. Chociaż po latach próbowała wrócić i wydawała kolejne albumy, nie udało się jej uzyskać już takiej popularności jak na początku swojej kariery.

Ostatni, piąty album Alizée, ukazał się w 2013 roku i trafił tylko do sklepów muzycznych na terenie Francji. Płyta Blonde została skrytykowana i nie odniosła oczekiwanego sukcesu pomimo szerokiej promocji – gwiazda, po latach namów, zdecydowała się nawet na udział we francuskiej edycji Tańca z gwiazdami.

Pomimo upływu czasu, piosenkarka nadal zachwyca urodą, czym chętnie chwali się z fanami na portalach społecznościowych. Zwłaszcza na Instagramie, gdzie losy Alizée śledzi ponad 500 tysięcy osób. Najnowsze zdjęcia artystki w galerii.

Pamiętacie O-Zone? Ich „Dragostea din teï” było hitem wakacji! Co się z nimi stało i jak wyglądają dzisiaj? Sprawdziliśmy!

Pamiętacie serial „Luz Maria”? Słynna Lucecita ma dzisiaj 42 lata i wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Dla 40-letniej Natalii Oreiro czas zatrzymał się w miejscu! Nawet bez makijażu wygląda jak boska Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”!


Alizee współcześnie

Alizee współcześnie

Alizee współcześnie

Alizee współcześnie

Alizee współcześnie

Alizee współcześnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×