Gwiazda „Big Brothera” pokonała raka dzięki modlitwie. Czy to był cud? [WIDEO]

Big Brother kto pokonał raka?

Big Brother kto pokonał raka?

Alicja Walczak wygrała walkę z rakiem. Uczestniczka pierwszej edycji Big Brotherw rozmowie z Dzień Dobry TVN otwarcie przyznała, że chorobę nowotworową pokonała dzięki gorliwej modlitwie i wierze w Boga. Czy to był cud?

Alicja Walczak w telewizji zadebiutowała osiemnaście lat temu. Właśnie wtedy wprowadziła się do domu Wielkiego Brata. Fani programu mogą pamiętać ją z codziennych modlitw przed snem. Wiara Alicji od tamtego czadu ani trochę nie zmalała, czego dowodem może być fakt, że od niemalże dwóch dekad w okresie Wielkiego Postu malarka uczestniczy w specjalnych rekolekcjach w zakonie Werbistów – misyjnego zgromadzenia głaszczącego ewangelię.

Dlaczego Walczak tak bardzo dba o rozwój duchowy? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że w ten sposób umacnia swoją religijność:

Jest dużo przestrzeni, w których ja chcę się realizować. Mam w domu swoją pracownię malarską i studio fotograficzne. Jestem też po wystawie moich fotografii Energia światła.

Alicja zadbała także o swoje wykształcenie: jest absolwentką trzech fakultetów. Na tym jednak się nie zatrzymuje. Walczak chciałaby poprowadzić program telewizyjny, w którym mogłaby wykorzystać swoje doświadczenia:

Chciałabym robić program z ludźmi, w których nastąpiła przemiana dzięki wierze. Byłoby to żywe świadectwo. Znam wiele takich osób, dla których coś było wcześniej niemożliwe, a dzięki uzdrowieniu wiarą nastąpiła przemiana.

Kilka lat temu Alicja Walczak walczyła z rakiem płuc, którą ostatecznie pokonała pomimo nie najlepszych rokowań. Gwiazda Big Brothera uważa, że było to cudowne uzdrowienie. W tej kwestii nie ma ani cienia wątpliwości:

Jak widzisz, że coś jest, a potem, że czegoś nie ma, to nie masz wątpliwości, że tu zadziałała siła boża. W modlitwie proszę zawsze o uzdrowienie. Proszę zawsze o uzdrowienie, ale jeżeli będę musiała odejść, to najważniejsze żebym była gotowa. Tak, to jest ta wiara.

Niewątpliwie jej postawa może służyć jako inspiracja dla osób o podobnych poglądach.

Zobacz: Alicja z Big Brothera nie stosuje botoksu. Z dumą zaprezentowała swoje mocne zmarszczki na twarzy

Zobacz: Zwycięzca pierwszego „Big Brothera” wyśmiał na wizji nowy głos Wielkiego Brata! Reakcja Marcina Prokopa wbije was w fotel!

Zobacz: Gwiazda „Big Brothera” wygrała z rakiem! W swoim życiu przeżywała traumę za traumą!


Alicja Walczak z Big Brother pokazała zmarszczki

Alicja Walczak z Big Brother pokazała zmarszczki

Alicja Walczak - Big Brother 2019

Alicja Walczak - Big Brother 2019

13538ae

Gulczas, a jak myœlisz??? komedia, Polska 2001 re¿. Jerzy Gruza scena z: Janusz Dziêcio³, Jerzy Gruza, Piotr Gulczyñski, Klaudiusz Sevkoviè, Alicja Walczak, Monika Sewio³o, Sebastian Florek, Karolina Pachniewicz, Ma³gorzata Maier, Rafa³ Chudziñski, Anna Baranowska, Manuela Michalak, Grzegorz Mielec fot. Niemiec/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×