Nie tylko Sara James. Kolejna Polka zgarnęła ZŁOTY przycisk w zagranicznym „Mam Talent”! Dała takie show, że jurorzy zaniemówili z wrażenia [WIDEO]

Alicja Kowalska w indonezyskim Mam Talent

Alicja Kowalska w indonezyskim Mam Talent

W zagranicznej edycji Mam Talent pojawiła się młodziutka Polka, Alicja Marta Kowalska, która zachwyciła jurorów i widownię. Jej popisy nagrodzono złotym przyciskiem, które zapewniły jej automatyczny awans do ćwierćfinału! Nie tylko Sara James rozsławia nasz kraj na innym kontynencie. To trzeba zobaczyć.

To, że w Polsce mamy bardzo utalentowaną młodzież, wiadomo nie do dzisiaj. Udowadniają to programu typu talent show, gdzie dzieci mogą zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką widownią. Należą do nich między innymi: You Can Dance – Nowa Generacja, Mam Talent czy The Voice Kids. Ostatni z wymienionych wylansował szereg młodych gwiazd. Stał on się trampoliną do wokalnej kariery między innymi dla Roksany Węgiel, Viki Gabor czy Sary James.

Każda z nich po programie reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie udowodniła, że wręcz nie mają sobie równych. Sarze James udało się zdobyć drugie miejsce, ale nastolatka postanowiła kontynuować swoje działania za granicą. Jakiś czas temu zdecydowała się wziąć udział w amerykańskiej edycji Mam Talent, gdzie już podczas przesłuchań zapewniła sobie miejsce w ćwierćfinale i zachwyciła jurorów.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – zachwalał ją Simon Cowell.

Okazuje się, że nasz kraj jest pełen nie tylko młodych utalentowanych wokalistek. W sieci pojawiło się nagranie dziewczynki z Polski, która postanowiła spróbować swoich sił w indonezyjskiej odsłonie Mam Talent. Poszło jej tak dobrze, że wkrótce – podobnie jak James – zawalczy o udział w finale programu.

Alicja Marta Kowalska w indonezyjskim Mam Talent. Jak wypadła?

Sara James nie jest jedyną młodą Polką, która próbuje swoich sił w zagranicznym formacie, który od lat ma swoją polską wersję. W jej ślady poszła także Alicja Marta Kowalska.

Dziewczynka jest młodziutką i bardzo utalentowaną gimnastyczką, która mieszka z rodziną na Bali. Jej mama Lidia Zalewska pochwaliła się w sieci jej wielkim sukcesem. Ta razem z grupą innych dziewczynek pojawiła się na castingach do tamtejszej edycji programu Mam Talent! (Indonesia’s Got Talent) i już na starcie skradła uwagę jurorów, którzy nie kryli zachwytu, podziwiając jej występ. Zespołowi poszło tak dobrze, że jeden z jurorów nagrodził ich złotym przyciskiem, który zapewnia automatyczny awans do ćwierćfinału!

To opowieść o pasji, wytrwałości, wychodzeniu ze strefy komfortu i podążaniu za wielkimi marzeniami – inspiracja dla wszystkich. Od nieśmiałego introwertyka nasza córka @alicja.marta.kowalska w ciągu 2 lat otworzyła się na performerkę na scenie. Chce pokazać, że każdy może to zrobić! Znalazła niesamowitych nauczycieli z @bali.circus.academy. Razem z jej niesamowitymi koleżankami stworzyła grupę performatywną: Girls in the Clouds i teraz razem tworzą magię. To dla nas bardzo wzruszająca historia – czytamy na Instagramie.

Występ dziewczynek zachwycił jurorów, którzy dosłownie zaniemówili, gdy zobaczyli akrobacje, które robiły młode gimnastyczki i to, jak udało im się perfekcyjne dopracować trudną choreografię z kołami. Swoich pozytywnych odczuć nie kryła też publiczność zgromadzona w studiu, która nie skąpiła im owacji. Młode tancerki od udziału w finale dzieli już tylko jeden etap.

Alicja Marta Kowalska jest kolejną Polką, która przysporzyła nam wielu powodów do dumy. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w Indonezji.


Alicja Kowalska w indonezyjskim Mam Talent

Alicja Kowalska w indonezyjskim Mam Talent

Alicja Kowalska w indonezyjskim Mam Talent

Alicja Kowalska w indonezyjskim Mam Talent

Alicja Kowalska w indonezyjskim Mam Talent

Alicja Kowalska w indonezyjskim Mam Talent

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×