Alicja Janosz świętuje 7. urodziny synka. Tymon to mała kopia wokalistki. Niewiarygodne, jaki podobny do mamy

Ala Janosz - urodziny synka

Ala Janosz - urodziny synka

Alicja Janosz świętuje 7. urodziny synka. Pokazała tort, dekoracje, a także solenizanta. Tymon to już duży chłopiec i wygląda zupełnie jak znana mama.

Alicja Janosz to zwyciężczyni pierwszej edycji Idola. Program był wówczas wielkim hitem. Miliony telewidzów śledziło zmagania uczestników. W wielkim finale, który odbył się w 2002 roku, spotkali się Ewelina Flinta, Szymon Wydra i właśnie ona. 17-letnia wówczas wokalistka zaśpiewała One Day in Your Life i wygrała cały program.

Po programie wydawało się, że zrobi wielką karierę. Debiutancki krążek Ala Janosz dotarł do trzeciego miejsca polskiej listy bestsellerów płytowych. Jednak kolejne lata przyniosły duży spadek popularności Ali. Piosenkarka zniknęła ze świata muzyki na wiele lat. Rozwiązała kontrakt z wytwórnią muzyczną, nawiązała współpracę z zespołem HooDoo Band, gdzie poznała swoją miłość — Bartosza Niebieleckiego.

Po ślubie Alicja wydała drugi album — Vintage. Płyta została dobrze przyjęta w środowisku muzycznym, a artystkę chwalono za interesujące połączenie popu i dźwięków retro. Zrealizowała także projekt skierowany do dzieci Alicja Janosz dzieciom.

Na świat przyszedł też syn pary, Tymon. Chłopiec właśnie świętuje 7. urodziny. Do kogo jest podobny?

Alicja Janosz świętuje 7. urodziny synka

Alicja Janosz świętowała urodziny swojego synka. Aż trudno uwierzyć, że to już 7 lat, odkąd została mamą. Wydaje się, że jeszcze wczoraj dzieliła się swoimi lękami i problemami po narodzinach Tymka, a on jest już dużym chłopcem.

7 lat!!!
Synuś, moja wdzięczność za Ciebie nie ma granic ♥️ To zaszczyt być Twoją mamusią. Kocham i uwielbiam…#urodziny #7lat #synekmamusi #mylove #imprezaurodzinowa – napisała.

Pod postem wokalistki zaroiło się od życzeń. Internauci nie tylko komplementują rodzinę Ali, ale także to, w jaki sposób urządziła przyjęcie. Trzeba przyznać, że tort z Minecraftem zachwyciłby niejednego siedmiolatka.

  • Sto lat dla Tymka!
  • Wszystkiego najlepszego, sto lat!
  • Aaaaaaa. Samych dziecięcych Cudowności!!!
  • Wszystkiego dobrego – piszą.

Nie da się także nie zauważyć, jak bardzo Tymek jest podobny do Alicji. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ala Janosz - urodziny synka

Ala Janosz - urodziny synka

Ala Janosz - urodziny synka

Ala Janosz - urodziny synka

Ala Janosz - urodziny synka

Ala Janosz - urodziny synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×