Szukaj

Ala Janosz w kołnierzu ortopedycznym. Gwiazda „Idola” miała bolesny wypadek. Nie wygląda to dobrze

Alicja Janosz

Alicja Janosz

Alicja Janosz jest jedną z największych gwiazd polskiej edycji Idola. Wygrała pierwszą odsłonę show i zdobyła stałe grono wiernych fanów. Okazało się, że piosenkarka miała wypadek. Co się wydarzyło?

Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję  Idola, która w naszym kraju była wielkim hitem i właśnie z tym show nadal jest najczęściej kojarzona. Miliony telewidzów śledziło zmagania uczestników. Po programie wydawało się, że nic nie zatrzyma kariery przebojowej 17-latki. Debiutancki krążek Ala Janosz dotarł aż do trzeciego miejsca polskiej listy bestsellerów płytowych. Kolejne lata przyniosły duży spadek jej popularności. Zniknęła ze świata muzyki na wiele lat. Rozwiązała kontrakt z wytwórnią muzyczną, nawiązała współpracę z zespołem HooDoo Band, gdzie poznała swoją miłość – Bartosza Niebieleckiego.

Jednak niepodzielnie króluje w sercach fanów, którzy pamiętają jej zwycięstwo w show. Jest aktywna w sieci i to tam mogą obserwować swoją idolkę. Jej najnowsze zdjęcie bardzo ich zaniepokoiło. Ala miała wypadek.

Alicja Janosz miała wypadek. Co się wydarzyło?

Na Instagramie Alicji pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w lesie, z kołnierzem ortopedycznym na szyi. Wpis nie wyjaśnił, co się jej przytrafiło, ale dosyć dobrze streścił jej obecny stan:

Nie to, żebym była jakaś sztywna, ale to już drugi tydzień w kołnierzu…  Bo dla niektórych maseczka lub przyłbica to za mało. Trzeba się jeszcze przebrać za Sigme lub Pi – napisała.

Dodała, że szuka odskoczni chwili ukojenia.

Dobrze, że są miejsca, w których energia naturalnie zaczyna się harmonizować. Dla mnie w tym tygodniu było trudno momentami, ale jak mantrę powtarzam sobie, że to minie i wybieram miłość. Wchodzę w to uczucie i zmieniam energię w moim domu 🤍 Na to mam realny wpływ…

Poradziła także, co według niej najlepiej działa na ciężkie życiowe momenty.

Jeśli Wam też ciężko, to polecam mantrę Snatam Kaur – Ra Ma Da Sa lub piosenkę Ziggy’ego Marleya – Love is my religion
To moja muzyczna pierwsza pomoc!

Skomentowała także obecną sytuację w kraju.

Ps. Bardzo mi się spodobało powiedzenie (nie pamiętam jak dokładnie brzmiało, ale sens był taki) że złość jest jak przyprawa. Szczypta uczyni danie pysznym. Nadmiar – niejadalnym…
Pasuje mi do tego co się teraz dzieje. A jak Wy się macie?

View this post on Instagram

Nie to, żebym była jakaś sztywna, ale to już drugi tydzień w kołnierzu… 🙈 Bo dla niektórych maseczka lub przyłbica to za mało 😉Trzeba się jeszcze przebrać za Sigme lub Pi 🤪 Dobrze, że są miejsca, w których energia naturalnie zaczyna się harmonizować. Dla mnie w tym tygodniu było trudno momentami, ale jak mantrę powtarzam sobie, że to minie i wybieram miłość. Wchodzę w to uczucie i zmieniam energię w moim domu 🤍 Na to mam realny wpływ… Jeśli Wam też ciężko, to polecam mantrę Snatam Kaur – Ra Ma Da Sa lub piosenkę Ziggy’ego Marleya – Love is my religion 😄 To moja muzyczna pierwsza pomoc! ♥️🙏 Ps. Bardzo mi się spodobało powiedzenie (nie pamiętam jak dokładnie brzmiało, ale sens był taki) że złość jest jak przyprawa. Szczypta uczyni danie pysznym. Nadmiar – niejadalnym… Pasuje mi do tego co się teraz dzieje. A jak Wy się macie? #sztywniara #natura #energia #spokój #czakrapodstawy #harmonia #miłość

A post shared by Alicja Janosz Official (@alicjajanoszofficial) on

Jednak co się stało, że Ala taka obolała? Wszystko wyjaśniło się po pytaniu jednej z fanek:

Pewien Pan jadąc za mną nie wyhamował na czas – napisała Janosz.

Już wiadomo, skąd kołnierz i cierpienie – Alicja miała niegroźny na szczęście wypadek. Przypomnijmy jednak, że w 2004 roku wokalistka uczestniczyła w bardzo groźnym zdarzeniu drogowym, którego o mało nie przypłaciła życiem. Auto, którym podróżowała, omal nie zderzyło się z TIR-em. Na szczęście, wokalistce nie stało się nic poważnego, ale pozostał uszczerbek na zdrowiu. Nie jest więc to jej pierwsze takie doświadczenie, ale skutkuje ono tym, że teraz nawet niewielki uraz powoduje powrót silnego bólu. Życzymy zdrowia.


Alicja Janosz miała wypadek

Alicja Janosz miała wypadek

Alicja Janosz miała wypadek

Alicja Janosz miała wypadek

Alicja Janosz z jajecznicą

Alicja Janosz z jajecznicą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×