Alicja Janosz wraca z piosenką dla dzieci. W teledysku wystąpili jej syn i mąż. Tymek to cała mama

Alicja Janosz – Goń złego wilka

Alicja Janosz – Goń złego wilka

Alicja Janosz 18 lat temu wygrała pierwszego Idola, ale zamiast kariery wybrała rodzinę. Jednak nigdy nie porzuciła muzyki. Wciąż ma grono fanów, dla których nagrywa nowy album. Tym razem dedykowany dzieciom, który promuje piosenka Goń złego wilka.

W wielkim finale pierwszego Idola, który odbył się w czerwcu 2002 roku, Alicja Janosz pokonała Ewelinę Flintę i Szymona Wydrę. Miała zaledwie 16 lat i wydawało się, że kariera stoi przed nią otworem. Zajęła 8. miejsce w programie World Idol. Debiutancki krążek Ala Janosz dotarł do 3. miejsca polskiej listy bestsellerów płytowych. Album przyniósł dwa promowane single Zmień siebie  i Zbudziłam się. Potem wycofała się z branży i skupiła na studiach.

Wydawało się, że Alicja zagubiła się jako artystka i sama dokładnie nie wie, czego chce. Z jednej strony Janosz nagrywała utwory na ścieżkę dźwiękową do Księgi Dżungli 2, a z drugiej współpracowała z alternatywnym artystą – Piotrem Banachem. Wszystko zmieniło się w chwili, w której zerwała niekorzystny dla siebie kontrakt z wytwórnią płytową i nagrała premierowy materiał, już na własnych zasadach. Płyta Vintage udowodniła, że Janosz jest artystką przez wielkie „a”.

Alicja Janosz pracuje z dziećmi

Pięć lat temu Alicja Janosz urodziła syna Tymka. To wydarzenie zmieniło cały jej świat i przewróciło życie do góry nogami. Dziś wokalistka uczy muzyki w przedszkolu, ale nie rezygnuje z muzyki. Jest w przededniu wydania nowej płyty. Tym razem jej adresatem są dzieci.

Dostałam propozycję prowadzenia warsztatów dla maluszków w Wolnej Szkole w Domaszczynie. Zaczęłam od dwu- i trzylatków, później ze starszymi grupami. Zrobiła się z tego taka kula śnieżna, która nabrała ogromnego rozpędu. Cieszę się, bo całe życie czułam, że w pewnym momencie będę robiła coś dla dzieci, bo zawsze mi było do nich blisko. Czuję dzieci, kocham je od zawsze, dzieci też do mnie lgną – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Podobno dzieciaki uwielbiają zajęcia z panią Alicją.

Wiem, odkąd jestem mamą i temat bliskości i rodzicielstwa stał się dla mnie ważny i jest częścią mojego życia, że dzieci są odkrywcami z natury. Są najlepszymi naukowcami na świecie. Jak tylko stworzymy im przestrzeń służącą ich rozwojowi, one to wykorzystają. W niesamowity, nieprzewidywalny przez nas dorosłych sposób. – opowiadała wokalistka.

Alicja Janosz z mężem i synem Tymonem

Alicja Janosz z mężem i synem Tymonem

Alicja Janosz: piosenki dla dzieci

Po zajęciach w przedszkolu Alicja wraz z mężem nagrywają pierwszą płytę z piosenkami dla dzieci. Wokalistka na początku lutego założyła już nawet specjalny kanał na YouTubie zatytułowany Alicja Janosz Dzieciom, na którym zapowiedziała singiel z teledyskiem – Goń złego wilka. Projekt 2 marca doczekał się swojej premiery.

W teledysku Alicji Janosz do Goń złego wilka wystąpili m.in. jej najbliżsi – syn Tomek i mąż Bartek Niebielecki. Na najnowszym nagraniu możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda dziecko wokalistki. Wielu zauważa w nim podobieństwo do mamy. Mają podobny odcień włosów i kolor oczu.

Wokalistka zmieniła też wizerunek. Teraz wygląda jak cukierkowa księżniczka z bajki. Nic dziwnego, bo dzieci uwielbiają księżniczki.

Trzymamy kciuki za powodzenie tego nowego projektu i czekamy na premierowe utwory. Majka Jeżowska będzie miała sporą konkurencję!

SUBSKRYBUJhttps://www.youtube.com/channel/UCMR3vcTMntJ7cIeX7oY_-zQ?sub_confirmation=1www.alicjajanoszdzieciom.plPremiera singla już 2go marca !!! 🙂

Opublikowany przez Alicję Janosz Wtorek, 11 lutego 2020


Syn Alicji Janosz w teledysku Goń złego wilka

Syn Alicji Janosz w teledysku Goń złego wilka

Syn Alicji Janosz w teledysku Goń złego wilka

Syn Alicji Janosz w teledysku Goń złego wilka

Teledysk Goń złego wilka Alicji Janosz

Teledysk Goń złego wilka Alicji Janosz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×