Szukaj

Alicja Janosz zrobiła domową rewolucję według porad Doroty Szelągowskiej! Efekt powala na kolana!

Alicja Janosz pochwaliła się domową rewolucją, do której zainspirowała ją Dorota Szelągowska. Gwiazda Idola odświeżyła wnętrza według sprawdzonych pomysłów specjalistki w dziedzinie wnętrzarskiej.
Alicja Janosz, Dorota Szelągowska

Alicja Janosz, Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska wyrosła na specjalistę w dziedzinie wnętrzarskiej do tego stopnia, że jej pomysły zaczęły wcielać w życie nawet polskie gwiazdy. Do grona fanów utalentowanej córki Katarzyny Grocholi zalicza się np. Alicja Janosz.

Zwyciężczyni pierwszej edycji Idola od dwóch lat prowadzi profil na Instagramie, na którym promuje nie tylko swoje koncerty i nowe piosenki, ale też co jakiś czas dzieli się zdjęciami z życia prywatnego. Nie tak dawno pokazywała, jak wyrósł jej syn Tymon, teraz zaś zaprezentowała światu swoją sypialnię, która przeszła niemałą metamorfozę.

Jak mieszka Alicja Janosz?

Janosz zdradziła, że w jej domu doszło do rewolucji – na ścianie pojawiły się talerze wiklinowe, kapelusze kupione na giełdzie, a na stoliku obok łóżka stanęło kilka ozdób wykonanych według pomysłu Alicji. Zdecydowanie na największą uwagę zasługuje lampa zrobiona z osłonki doniczkowej znalezionej na wyprzedaży w Ikei za grosze:

A pokażę Wam mój recykling sypialniany. Talerze wiklinowe za kilka zł i dwa kapelusze z giełdy staroci. Trawy (jakkolwiek się zwą) znad jeziora przy przedszkolu Tymka i lampa z osłonki doniczkowej z @ikeapolska, w której mężuś wyciął dziurę, by mogła stać się abażurem. Radocha z małych zmian zawsze bezcenna. Kto też ma w sobie ducha Szelągowskiej? – napisała Janosz.

Gwiazda hitu I woke up so happy może pochwalić się niesamowitym wyczuciem stylu, które wyniosła z telewizyjnych lekcji udzielanych przez Dorotę Szelągowską. Z pewnością jej mentorka będzie zachwycona, gdy zobaczy krainę czarów w jakiej żyje zdolna Alicja.

Zobaczcie, jak wygląda wrocławskie mieszkanie Janosz.

Zobacz: Robert Biedroń pokazał jak mieszka z ukochanym! Cały internet mówi o magnesie na jego lodwóce

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Mentorka z “Projektu Lady” opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]

Zobacz: Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!


Alicja Janosz pokazała sypialnię

Alicja Janosz pokazała sypialnię

Alicja Janosz pokazała dom

Alicja Janosz pokazała dom

Ala Janosz pokazała studio nagraniowe

Ala Janosz pokazała studio nagraniowe

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×