Nergal czule przytula śliczną brunetkę: „Najważniejsza kobieta w moim życiu”! Nowa miłość?

Alicja Domańska nowa dziewczyna Nergala

Alicja Domańska nowa dziewczyna Nergala

Alicja Domańska i Nergal mają romans?

Nergal rzadko pojawia się na wydarzeniach publicznych. Muzyk wybiera tylko te imprezy, które organizowane są przez jego przyjaciół. Tak było w weekend podczas prezentacji Alice Left Wonderland w luksusowym domu handlowym VitkAc. Na jednej scenie wystąpili Alicja Domańska i John Porter.

Performance artystyczno-muzyczny odbył się w kameralnej atmosferze. Wszystkie utwory w luźnej interpretacji nawiązywały do powieści Lewisa Carrolla. Alicja Domańska przygotowała obraz, który był ilustracją dla muzyki Johna Portera. Dzieło stanowiło bazę emocjonalną 30-minutowej podróży wewnętrznej.

Ten rodzaj sztuki ujął samego Adama Darskiego, który na Facebooku nie ukrywał swojego podziwu dla twórczości duetu, szczególnie dla Alicji Domańskiej. Przy okazji zaprosił znajomych do udziału w pokazie.

Najważniejsza kobieta w moim życiu zaraz po mamie Irence, Alicja Domańska wraz z moim kumplem od dzieciństwa i gitary, John Porter łączą siły w wyjątkowy artystycznym widowisku. On gra, ona maluje…

To kolejny raz, kiedy Nergal w tak ciepłych słowach komentuje Alicję i jej talent. Plotkowało się nawet, że pomiędzy parą zakwitło silne uczucie. Z naszych informacji wynika jednak, że Alicja i Adam są bliskimi przyjaciółmi.

Zobacz: Nergal i Alicja Domańska opalają się na plaży. Nowa para? Paparazzi

Nergal i trójmiejska artystka Alicja Domańska na pokazie Roberta Kupisza (fot. ONS)

Nergal, Alicja Domańska i Robert Kupisz

Nergal i trójmiejska artystka Alicja Domańska na pokazie Roberta Kupisza (fot. Instagram Nergal)

Alicja Domańska jest dziewczyną Nergala?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×