Alicja Bachleda-Curuś ścięła włosy! Tak krótkich jeszcze nie miała. Pochwaliła się przy okazji swoją kuchnią

Alicja Bachleda-Curuś, fryzura

Alicja Bachleda-Curuś, fryzura

Alicja Bachleda-Curuś ścięła włosy. Zdecydowała się na samodzielną metamorfozę, której efekty zaprezentowała na Instagramie. Aktorka pokazała, jak wygląda w krótszej fryzurze i przy okazji odsłoniła kuchnię.

Alicja Bachleda-Curuś od kilkunastu lat mieszka w Los Angeles. Gwiazda już na stałe związała się z Hollywood. Tam też wychowuje swojego 11-letniego syna Henry’ego, którego ma ze związku ze znanym aktorem – Colinem Farrellem. Chociaż rodzice chłopca rozstali się, gdy był on jeszcze mały, to nadal łączą ich przyjacielskie stosunki. Aktorka stara się jak najczęściej przylatywać do Polski, żeby odwiedzić swoją ukochaną rodzinę, jednak ostatnie miesiące, ze względu na pandemię i kwarantannę, spędziła w USA.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że gwiazda układa sobie życie na nowo. Podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post nie ukrywała, że jest w związku, a nawet przyjęła gratulacje z okazji zaręczyn.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Alicja rzeczywiście w wywiadach nie jest zbyt wylewna jeżeli chodzi o swoją prywatność. Za to całkiem sporo pokazuje na Instagramie.

Alicja Bachleda-Curuś ścięła włosy

Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie i to właśnie tam pokazuje nieco więcej. Informuje o swoich nowych projektach, ale także uchyla rąbka prywatności. W social mediach możemy zobaczyć, jak spędza czas, gdy nie pracuje. Teraz postanowiła pochwalić się nową fryzurą.

Okazuje się, że gwiazda Pana Tadeusza zdecydowała się na ostre cięcie. Z hasztagów można się domyślać, że Alicja Bachleda-Curuś ścięła włosy samodzielnie. Aktorka jest już kolejną znaną osobą, która podczas pandemii zdecydowała się na domową metamorfozę. Wcześniej na równie odważny krok zdobył się Cristiano Ronaldozobacz zdjęcia.

Czas na zmiany – czytamy pod zdjęciem.

Bachleda-Curuś w krótkich włosach wygląda zjawiskowo. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów gwiazdy. Są oni zachwyceni jej odmienionym wyglądem. To jednak nie koniec ciekawostek. Gwiazda oprócz nowej fryzury pokazała także kawałek swojego domu, a mianowicie kuchnię.

Za jej plecami możemy zobaczyć, że jest to przestrzeń otwarta na salon. Wszystko urządzone jest w jasnych kolorach, a białym frontom szafek elegancji i nowoczesności dodaje czarny blat. Ciekawy element tego wnętrza stanowią również chromowane lampy.

Jak Wam się podoba Alicja w nowej fryzurze?


Alicja Bachleda-Curuś nowa fryzura

Alicja Bachleda-Curuś nowa fryzura

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś - owacje dla lekarzy

Alicja Bachleda-Curuś - owacje dla lekarzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×