Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś pokazała wzruszający film sprzed 17 lat! Gwiazda śpiewa śliczną piosenkę dla papieża! [WIDEO]

Alicja Bachleda-Curuś śpiewa

Alicja Bachleda-Curuś śpiewa

Alicja Bachleda-Curuś w szczególny sposób uczciła pamięć Jana Pawła II. Aktorka wkleiła film sprzed wielu lat, kiedy to jako nastolatka zaśpiewała piękna piosenkę specjalnie na 80 urodziny polskiego papieża.

2 czerwca w 1979 roku papież Jan Paweł II przybył do swojej ukochanej ojczyzny z pierwszą pielgrzymką. Czterdziestą rocznicę tego ważnego dla Polaków wydarzenia odbył się koncert, który wywoła liczne wspomnienia i refleksje wśród polskich gwiazd. Wyjątkowym wzruszeniem pochwaliła się polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś. Na profilu filmowej Zosi z Pana Tadeusza pojawiło się niezwykłe wideo sprzed lat. Alicja przypomniała internautom swoją piosenkę, którą zaśpiewała w dniu 80. urodzin ojca świętego:

Piosenka przygotowana specjalnie na 80-te urodziny Ojca Świętego. Minęło 40 lat od pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, ja pamiętam jakim świętem były kolejne wizyty JPII na krakowskich błoniach. Emocje sięgały zenitu, przede wszystkim uczucie wielkiej radości i jedności z ludźmi. Wychowaliśmy się z istniejącym symbolem dobra i miłości, a przede wszystkim z Naszym symbolem w świecie. Myślę, ze większości Polakom dało to poczucie wyjątkowości (tak istotne w tamtym czasie) i nadzieję na lepsze jutro #mazurek #chopin #tvp2 #17lat – napisała gwiazda.

Pod filmem Alicji pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy pokusili się również o odważne słowa refleksji dotyczące przeszłości Jana Pawła II:

  • Mnie martwią aktualne doniesienia na temat tego Człowieka, który mimo wielkiego dobra, które niewątpliwie czynił, wiele rzeczy maskował. Nigdy bym nie powiedział tego, co teraz mówi papież Franciszek… Otwarty, tolerancyjny i chcący wyjaśnić wiele rzeczy z kościoła, które były zamiatane pod dywan. Bardzo skomplikowane, gdy się spojrzy na trzeźwo i z dystansem…
  • Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.” Wielki Człowiek
  • Ciary idą
  • Pięknie
  • Pięknie Pani napisała
  • To było chyba 20 lat temu. Papież teraz miałby 99 lat.
  • O mój Boże… to jest pięknie

Pamiętacie ten wykon Alicji?

Alicja Bachleda-Curuś z synem i Święconką w kościele! To najlepsze zdjęcie Henry’ego, jakie widzieliśmy

Alicja Bachleda-Curuś świętuje swoje urodziny od dwóch dni! Zdjęcia z imprezy trafiły do sieci! Fani: “Wow, pięknie i zmysłowo”

Alicja Bachleda-Curuś pokazała mamę! Ze swoją urodą mogłaby zostać hollywoodzką gwiazdą!


Alicja Bachleda-Curuś w dniu swoich 36 urodzin

Alicja Bachleda-Curuś w dniu swoich 36 urodzin

Alicja Bachleda-Curuś w 2006 roku

Alicja Bachleda-Curuś w 2006 roku

12876gp

Alicja Bachleda-Curuś w młodości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×