Alicja Bachleda-Curuś skończyła prestiżowe studia w USA! Nie wybrała aktorstwa. „Jedna z najlepszych uczennic”

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się sukcesem. Zdradziła, że się obroniła i ostatecznie ukończyła Uniwersytet Kalifornijski. Dodała filmik, na którym pozuje z wykładowczynią, która była zadowolona z osiągniętego przez aktorkę rezultatu.

Alicja Bachleda-Curuś mieszka w Stanach Zjednoczonych. Od prawie 10 lat łączy karierę z macierzyństwem. Wychowuje Henry’ego, którego ojcem jest Colin Farrell. Chociaż aktorzy nie są razem od 2011 roku, dzielą się opieką nad dzieckiem. Starają się utrzymywać koleżeńskie relacje. Gwiazda w rozmowie z portalem Anny Lewandowskiej ujawniła, że na temat aktora może się wypowiadać jedynie pozytywnie:

Mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Mimo że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia jak nie fizycznie, to wirtualnie.

Wiadomo, że gwiazda spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Są już po zaręczynach, które aktorka potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post. Przed naszymi kamerami pochwaliła się też przepięknym pierścionkiem, który można zobaczyć tutaj.

Alicja Bachleda-Curuś się obroniła. Pokazała filmik ze swoją nauczycielką

Chociaż Bachleda-Curuś prowadzi konto na Instagramie, jedynie raz na jakiś czas udostępnia tam nowe treści. Upamiętnia m.in. ważne okazje. Tak jak w maju, gdy z okazji Dnia Mamy podzieliła się osobistymi kadrami. Pokazała swoją rodzicielkę, Lidię, której złożyła życzenia. Internauci w komentarzach porównywali ją do znanej gwiazdy Hollywood.

W środę gwiazda pochwaliła się swoim sukcesem. Ogłosiła, że się obroniła i ostatecznie skończyła studia na Uniwersytecie Kalifornijskim. To właśnie tam poszerzała swoją wiedzę na temat historii sztuki. Aktorka ostatni semestr skończyła w 2018 roku. Dopiero po trzech latach podeszła do obrony i udało jej się to zrobić.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała krótki filmik na Instastory, na którym pojawia się w towarzystwie wykładowczyni. Kobieta komplementowała swoją studentkę. Powiedziała, że aktorka jest jedną z jej najlepszych uczennic. Zdradziła też, czym jej zaimponowała:

Gratulacje, Alicjo! Jedna z moich najlepszych uczennic. Zaimponowała mi swoją analizą poezji i literatury. Dlatego jestem teraz razem z nią i wznoszę toast za jej obronę!

Bachledzie-Curuś serdecznie gratulujemy!


Alicja Bachleda-Curuś się obroniła

Alicja Bachleda-Curuś się obroniła

Alicja Bachleda-Curuś się obroniła

Alicja Bachleda-Curuś się obroniła

Alicja Bachleda-Curuś się obroniła

Alicja Bachleda-Curuś się obroniła

Komentarze

 • Gość pisze:

  GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA !

 • Gość0ne pisze:

  40 – letnia dupa zrobila bachelor’s degree. Swiat na glowie stanal.

 • Gość pisze:

  Brawo, gratulacje ! Studia na Uniwersytecie Kalifornijskim to nie przelewki, nikt nie dostanie dyplomu na piękne oczy, trzeba się naprawdę wykazać. UCLA zajmuje piąte miejsce wśród najlepszych uczelni na świecie, dla porównania Uniwersytet Warszawski i Jagielloński są dopiero w czwartej setce, tym większy sukces Alicji !!!

 • Aha pisze:

  Jak komuś się nie udaje bo za mało z siebie daje , to najlepiej dokopać temu co się powiodło.To takie pokrzepiające dla lesera.Osoba normalna potrafi się cieszyć Półka osiągnęła sukces i nie przynosi nam wstydu.Pozdrawiam serdecznie Panią Alicję.

 • Gość pisze:

  a Ty? czy Ty tak sie na kanapach nie oddawals? bo innym zarzuca sie zawsze to co samemu sie robi,czyli …

 • Ann pisze:

  Brawo Pani Alicjo! Wiedza to najlepszy kapitał i większe horyzonty. Proszę się nie przejmować podłymi komentarzami. Tylko człowiek ubogi duchem, zazdrosny i niezadowolony ze swojego żywota musi wylewać jad na innych dla poprawy swojego samopoczucia.

 • Gość pisze:

  Gratulacje !!! Świetna aktorka A teraz i ma jeszcze inny zawód.

 • Gość pisze:

  Gratulacje !!! Wierzyłam że da radę i skończy te studia. Już kiedyś pisali że Alicja Studiuje. Widziałam też negatywne komentarze to zazdrość nie ładnie.

 • Gość pisze:

  Ale ociekasz jadem, chciałabyś być na jej miejscu cooo..?
  Ale len nie daje, lepiej więc opluwać…🤔
  Ehhhh

 • Milosz pisze:

  Gratulacje. Wierze ze Pani Alicja jest ambitną .

 • Lilka pisze:

  Ona i studia prestiżowe w USA chyba na kanapie,oddając się wszystkim tak jak Rosati.

 • Gość hejka pisze:

  Jakoś ja jej wfilmachnie widziałam a bardzo duzo oglądam filmow

 • Gość pisze:

  Bardzo brzydki komentarz

 • Gośćadghj pisze:

  besuzyteczne studia liberal arts zero umiejetnosci i zero zawodu brawo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×