Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się synem w halloweenowym przebraniu. Upiorne wcielenie Henry’ego

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś na Instagramie dodała nowe zdjęcie, na którym chwali się halloweenowym przebraniem syna, Henry'ego. Kreatywny strój chłopca robi wrażenie.

Alicja Bachleda-Curuś bardzo ostrożnie odsłania kulisy życia prywatnego. Niechętnie wypowiada się na ten temat w wywiadach, a w social mediach skupia się przede wszystkim na zawodowych projektach.

Niedawno plotkowano, że aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Pomimo że gwiazda nie zaprzeczyła tym doniesieniom, podzieliła się zdjęciem, na którym eksponuje sylwetkę w pełnej okazałości. Stoi obok samolotu, ubrana w biały kombinezon. Na próżno jednak szukać ciążowych krągłości, o czym pisaliśmy tutaj.

Halloween 2020: Alicja Bachleda-Curuś pokazała przebranie syna

Bachleda-Curuś ma jednego syna, Henry’ego, którego ojcem jest Colin Farrell. Chociaż aktorzy nie są razem, dzielą się opieką nad dzieckiem:

Nam udało się rozstać w przyjaźni, więc te nasze kontakty były bardzo pozytywne i radosne. Teraz jak z rozmawiam z Heniem, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz. Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełnialiśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi – powiedziała Alicja w wywiadzie dla Baby by Ann.

Alicja dodała, że jej były partner bardzo się angażuje w relację z dzieckiem:

Mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Mimo, że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia jak nie fizycznie, to wirtualnie.

Aktorka co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia nastolatka. Choć nie pokazuje jego twarzy, każdym z kadrów udowadnia, że chłopiec rośnie jak na drożdżach. Nową fotografią podzieliła się w Halloween, na której możemy zobaczyć Henry’ego, siedzącego na tarasie przy szklanym stole.

Chłopiec jest zwrócony w stronę obiektywu, jednak nie widać jego twarzy, którą zasłania lampion z dyni. Upiorne wcielenie Henry’ego robi wrażenie. Bachleda-Curuś w opisie zdradza, że chociaż w tym roku Dzień Duchów w jej domu wygląda inaczej niż w poprzednich latach, to nie zamierza narzekać:

Nie takie szczęśliwe Halloween dla dzieci w tym roku, ale muszę to powiedzieć — kocham to.

Zobaczcie też, jak przebrały się inne gwiazdy w USA: Halloween 2020. Tak świętują zagraniczne gwiazdy. Kim Kardashian, Camila Cabello, Victoria Beckham


Alicja Bachleda-Curuś pokazała przebranie syna

Alicja Bachleda-Curuś pokazała przebranie syna

Alicja Bachleda-Curuś z synem w 2019 roku

Alicja Bachleda-Curuś z synem w 2019 roku

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak sie siedzi w Kalifornii to nie takie fajne Halloween, bo tam wszystko pozamykane, a na takiej Florydzie to trick or treat bylo i mnostwo dzieciaczkow.
    Ja sie zastanawiam czemu ona temu chlopcu twarz zaslania jak jego zdjecia z twarza mozna zobaczyc na google.

  • Gośćmmmm pisze:

    oj aktoreczko pozytywy to ty widzisz w kieszeni

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×