Alicja Bachleda-Curuś potwierdza radosne wieści ws. syna i Collina Farrella. „Bardzo się cieszymy”. To prawdziwa gratka dla fanów

Alicja Bachleda- Curuś

Alicja Bachleda- Curuś

Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell mają 13-letniego syna. Po rozstaniu zgodnie dzielą się opieką nad chłopcem. Teraz Alicja potwierdziła fantastyczne wieści. 

Alicja Bachleda-Curuś w show-biznesie pracuje od lat. Wielkim przełomem w jej karierze była rola Zosi w ekranizacji Pana Tadeusza. Od tamtej pory nie mogła narzekać na brak propozycji z branży, a wszystko potoczyło się wręcz błyskawicznie. Zaczęła pojawiać się nie tylko w rodzimych projektach, ale też w międzynarodowych filmach. Z czasem postanowiła spróbować swoich sił w Hollywood. Aktorka szybko odnalazła się za oceanem. Tam zrobiła nie tylko karierę, ale też znalazła miłość.

Na planie filmu Ondine zagrała u boku Collina Farrella. Między aktorską parą szybko zaiskrzyło i zaczęli snuć plany na przyszłość. Długo nie czekali z powiększeniem rodziny. Alicja urodziła synka. Chłopiec o imieniu Henry jest jej oczkiem w głowie. Mimo że uczucie pomiędzy nią a irlandzkim przystojniakiem nie przetrwało, to cały czas zgodnie dzielą się opieką nad chłopcem. Teraz aktorka potwierdziła wyjątkowe wieści.

Alicja Bachleda-Curuś potwierdza udział syna w Oscarach

Od kilku dni w sieci krąży wywiad z Collinem Farrellem dla Vanity Fair, w którym zdradził on, że chce zabrać syna na tegoroczne rozdanie Oscarów. Gala odbędzie się już 12 marca, a były partner Alicji otrzymał jedną z nominacji w kategorii Najlepszy aktor w roli głównej. Wyróżnienie dostał za rolę w filmie Duchy Inisherin. Alicja Bachleda-Curuś w rozmowie z Plejadą potwierdziła, że jej 13- letni syn pojawi się razem ze swoim ojcem na rozdaniu nagród.

Bardzo się cieszymy z tegorocznej nominacji i trzymamy mocno kciuki za Colina, a w szczególności Henry, który tym razem będzie mu towarzyszyć podczas ceremonii – przekazała.

Dla syna aktorów będzie to pierwsze wyjście na czerwony dywan i do akurat w czasie tak ważnej imprezy, którą będzie śledził niemal cały świat.

Alicja Bachleda-Curuś o synu

Alicja Bachleda-Curuś dokładnie trzy lata temu udzieliła wywiadu Jastrząb Post, w którym opowiedziała nieco więcej o synu i jego zainteresowaniach. Już wtedy chłopiec przejawiał ogromną fascynację kinem i aktorstwem.

Jego pasje są już dość sprecyzowane. Oczywiście, mogą się zmienić, natomiast na dziś dzień on fascynuje się filmem i kinem. Ma niezwykłą wiedzę w tym kierunku. Jest w szkole aktorskiej, takiej dziecięcej. Chcemy sprawdzić czy faktycznie to jest ta dziedzina, gdzie ta pasja jego jest.

Czy to oznacza, że Henry za kilka lat zostanie kolejną gwiazdą Hollywood? Jeśli tak się stanie, aktorka ma pewne obawy z tym związane.

Ten zawód niesie ze sobą również niebezpieczeństwa. Można być aktorem ze złych względów, więc chcemy się upewnić z jego tatą, że ten warsztat i aktorstwo są dla niego faktycznie najważniejsze.


Colin Farrell z synem, Henrym

Colin Farrell z synem, Henrym

Colin Farrell z synem, Henrym

Colin Farrell z synem, Henrym

Ile lat ma syn Alicji Bachledy-Curuś? Henry Tadeusz Farrell urodził się 7 października 2009, czyli ma 6 lat

Ile lat ma syn Alicji Bachledy-Curuś? Henry Tadeusz Farrell urodził się 7 października 2009, czyli ma 6 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×