Alicja Bachleda-Curuś pokazała nowe zdjęcia syna! Henry to wykapany Colin Farrell?!

Alicja Bachleda-Curuś syn, Colin Farrell

Alicja Bachleda-Curuś syn, Colin Farrell

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcia z synem Henrym

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się niezwykłą sesją zdjęciową ze swoim synem Henrym. Gwiazda zwykle bardzo strzeże swojej prywatności, ale tym razem zrobiła wyjątek i pokazała serię pięknych fotografii z chłopcem. Jak się zmienił? Zobaczcie piękne fotki!

Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najbardziej szanowanych i lubianych polskich aktorek. Jest również jedną z niewielu Polek, którym udało się z sukcesem poprowadzić swoją karierę na zagraniczny rynek i zaistnieć w Stanach Zjednoczonych, co jest wyzwaniem nawet w obecnych czasach. Gwiazda związała się nawet z największym ciachem w okolicy. I choć jej związek z Colinem Farrellem nie przetrwał próby czasu, po romansie jak z filmu została Alicji najpiękniejsza pamiątka – synek Henry Tadeusz Farrell.

Gwiazda nie lubi mieszać chłopca w sprawy zawodowe, nie chwali się nim raczej w social mediach i unika pojawiania się z nim tam, gdzie mogliby czaić się paparazzi. Wygląda jednak na to, że wiosna i piękna pogoda nakłoniły ją do większej niż zwykle poufałości z Internautami. Bachleda-Curuś zdecydowała się bowiem zaprezentować na swoim Instagramie serię pięknych fotografii, na których fani mogli przyjrzeć się jej synowi. Wygląda na to, że gwiazda wybrała się z chłopcem na spacer po wybrzeżu w Malibu. Otoczenie jest przepiękne, a skalista plaża i ocean robią wrażenie. Nie sposób też nie zauważyć, że Henry nieźle wyrósł.

Jak zmienił się syn Alicji Bachledy-Curuś?

Za kilka miesięcy Henry będzie wyższy od swojej pięknej mamy, a urodę bez wątpienia odziedziczył właśnie po niej. Zachwycona Bachleda-Curuś pochwaliła się też kwiatkiem, którego otrzymała od pociechy w prezencie:

Kiedy twój syn wręcza ci kwiaty. Nie ma niczego lepszego – napisała rozczulona gwiazda kina.

Bez dwóch zdań oboje mają świetny kontakt i mimo rodzinnych zawirowań, ich relacja pozostała silna i bardzo zażyła. Syn jest oczkiem w głowie aktorki i na pewno cieszy się z więzi jaka ich łączy.

Pod adresem dziecka Bachledy-Curuś padło sporo miłych słów ze strony internautów zaskoczonych, jak szybko chłopiec urósł:

  • Jaki on już duży!
  • Henry już taki duży! A jak to jest że z roku na rok wyglądasz coraz lepiej?
  • Jest przepiękny! Widać na tym zdjęciu kawałek jego buzi!

Myślicie, że on też zapragnie kiedyś kariery w show-biznesie?

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś przyłapana na winie z przystojniakiem! Specjalnie dla niego przyleciała do Polski

Zobacz: Piękna Alicja Bachleda-Curuś otrzymała prestiżową nagrodę w Miami! Odebrała ją z wielką klasą w kreacji od polskiego projektanta!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywa swojego nowego amerykańskiego przystojniaka! Ich zdjęcie ze wspólnej kolacji za chwilę namiesza w mediach!

Alicja Bachleda-Curuś z synem w 2019 roku

Alicja Bachleda-Curuś z synem w 2019 roku


Henry Tadeusz Farrell w 2019 roku

Henry Tadeusz Farrell w 2019 roku

Jak obecnie wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś?

Jak obecnie wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś na wakacjach z synem

Alicja Bachleda-Curuś na wakacjach z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×