Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś pokazała mamę! Ze swoją urodą mogłaby zostać hollywoodzką gwiazdą!

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała nowe zdjęcie i wzruszyła cały Instagram! Aktorka podzieliła się fotografią sprzed kilkunastu lat, na którym zapozowała z ukochaną mamą! Wszystko z okazji wczorajszych obchodów Dnia Matki!
Alicja Bachleda-Curuś mama

Alicja Bachleda-Curuś naprawdę rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami i mediami. Wszyscy przecież pamiętamy chociażby jej ostatni związek z Marcinem Gortatem, o którym sami zainteresowani nie wspomnieli nawet w jednym wywiadzie. Dowodem na ich bliską relację było wspólne wyjście na spotkanie z księżną Kate i księciem Williamem. Owocnie unikali niepotrzebnych plotek, choć i tak szybko się rozstali.

Podobnie było w przypadku związku z zagranicznym aktorem Colinem Farrellem, z którym aktorka ma synka. Nie publikuje z nim jednak zdjęć, nie opowiada o jego życiu tabloidom, więc wydaje się, że wiedzie naprawdę spokojne i szczęśliwe życie wchodzącego w okres dojrzewania chłopca.

Alicja stara się jednak mieć kontakt z fanami. Co jakiś czas wrzuca pojedyncze zdjęcia na Instagram, czasem z wakacji, czasem z imprez branżowych, ale najczęściej są to selfie. Nie dziwi nikogo jednak jej najnowsze, na którym zapozowała z mamą z okazji Dnia Matki.

Post przedstawia dwie piękne i szczęśliwe kobiety, które wtulone w w siebie stanęły przed obiektywem fotografa dobrych kilkanaście lat temu. Gwiazda miała jeszcze wtedy inny kolor włosów i nie były one ułożone tak perfekcyjnie jak podczas hollywoodzkich gal. Niemniej jednak jest to piękne pamiątkowe zdjęcie, którym warto było się pochwalić.

Już wiem, po kim Alicja jest taka piękna – emocjonowała się jedna z fanek, której wtórowała druga: – Mama mogłaby zawojować Hollywood ze swoją urodą.

Ciężko się nie zgodzić z fanką aktorki. Spójrzcie i oceńcie. Są do siebie podobne?

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała nowe zdjęcia syna! Henry to wykapany Colin Farrell?!

Zobacz: Piękna Alicja Bachleda-Curuś otrzymała prestiżową nagrodę w Miami! Odebrała ją z wielką klasą w kreacji od polskiego projektanta!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywa swojego nowego amerykańskiego przystojniaka! Ich zdjęcie ze wspólnej kolacji za chwilę namiesza w mediach!


Czy Alicja Bachleda-Curuś jest dobrą aktorką?

×