Szukaj

Alicja Bachleda Curuś kusi swojego syna nieprawdopodobnym smakołykiem! Ciekawe, czy takie cuda piekła też dla Colina Farrella

Alicja Bachleda-Curuś upiekła pyszne ciasto dla swojego synka. Była zaskoczona tym, co zrobił! Teraz będzie musiała sięgnąć po inne przepisy na sezonowe słodkości.

Alicja Bachleda-Curuś przeprowadziła się za ocean z nadzieją na zrobienie spektakularnej kariery w Hollywood. Aktorka, co prawda nie ma na swoim koncie żadnej liczącej się w świecie filmu roli, ale zabłysnęła w zagranicznych mediach dzięki romansowi z Colinem Farrellem, z którym ma dziecko. Mimo wielu przeciwności i rozpadowi związku, gwiazda postanowiła na stałe zostać w Los Angeles

Choć ostatnio zapowiedziała, że jeśli Colin Farrell chce spędzić z synem urlop, to musi po niego przyjechać do Polski, bo Henry Tadeusz-Farrell wybiera się na wakacje do dziadków. Aktorka stara się być idealną matką i spełniać rożne zachcianki swojego syna oraz umilać mu wakacje. Ostatnio upiekła dla niego pyszne ciasto. Piękna blondynka zamiesiła na swoim Instastories ciekawą relację, która potwierdza, że ciasto było wyśmienite, ale nie spodziewała się, że młody smakosz podejdzie tak poważnie do stwierdzenia „kawałek”:

Kiedy powiesz synowi, że upiekłaś dla niego ciasto ze śliwkami i może sobie ukroić kawałek – napisała w swojej relacji

Teraz już wiemy, co poza pięknym ciałem widział w niej Colin Farrell. Jak mawia stare przysłowie przez żołądek do serca, i na tym obrazku potwierdza się to w stu procentach. Alicja Bachelda-Curuś nie dość, że jest piękną, atrakcyjną kobietą, która mogłaby uwieźć każdego, to jeszcze pokazała swoje zamiłowanie do wypieków. Patrząc na jej ostatnie zdjęcia sami dostaliśmy…wypieków, ale na naszych policzkach.

 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś postawiła ultimatum Colinowi Farrellowi! Jeśli go nie spełni, musi zapomnieć o wakacjach z synem!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś w modnej mini bryluje na salonach w Malibu! Polska gwiazda mogłaby uczyć stylu zagraniczne tuzy!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zmyła makijaż, odkleiła sztuczne rzęsy i wypięła biust! Widok powala! Jak można być aż tak idealnym?!

 


Alicja Bachleda-Curuś upiekła ciasto dla syna - Instagram

Alicja Bachleda-Curuś upiekła ciasto dla syna - Instagram

Alicja Bachleda-Curuś w niebieskiej kreacji

Alicja Bachleda-Curuś w niebieskiej kreacji

Alicja Bachleda-Curuś makijaż

Alicja Bachleda-Curuś makijaż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×