Alicja Bachleda-Curuś rozpieszcza narzeczonego. Pokazała przygotowania do świąt. Nieźle zaszalała

Alicja Bachleda-Curuś rozpieszcza narzeczonego

Alicja Bachleda-Curuś rozpieszcza narzeczonego

Alicja Bachleda-Curuś jest już gotowa na święta. Dom przystrojony, a teraz zabrała się za produkcję przysmaków. Jak ona rozpieszcza narzeczonego!

Alicja Bachleda-Curuś jest już gotowa na Święta Bożego Narodzenia. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym widać udekorowaną choinkę. Jest pięknie przyozdobiona kolorowymi lampkami. Na fotografii mogliśmy także po raz pierwszy podziwiać salom w amerykańskim domu gwiazdy. Jest bardzo przytulnie, a kominek tylko potęguje to uczucie.

Aktorka nie zapomniała także o przysmakach świątecznych. Oj, jak ona rozpieszcza narzeczonego.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała przygotowania do świąt

Alicja Bachleda-Curuś mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam wychowuje syna, Henry’ego, którego ojcem jest Colin Farrell. Chociaż rozstali się w 2011 roku, są w bardzo dobrych relacjach i dzielą się opieką nad chłopcem, który w tym roku świętował jedenaste urodziny. Jak Alicja zdradziła w jednym z wywiadów, nastolatek zauważa zalety tego, że ma dwa domy:

Teraz jak z rozmawiam z Heniem, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz. Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełnialiśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi – powiedziaław rozmowie z Baby by Ann.

Bachleda-Curuś obecnie jest w szczęśliwym związku. Jest już po zaręczynach z tajemniczym partnerem, co potwierdziła w rozmowie z naszą reporterką – pisaliśmy o tym tutaj. Mówi się, że nawet zastanawiają się nad tym, by postarać się o potomka. Podobno też wraz z ukochanym zdecydowali się na inwestycję w nieruchomości w Meksyku.

Obecnie jednak Alicję zaprząta atmosfera świąt. Jest daleko od domu, pandemia nie pozwala na swobodne podróżowanie, więc klimat i smaki z dzieciństwa postanowiła przenieść do Ameryki. Wiadomo już, że są tradycyjne ozdoby. Dodatkowo Bachleda-Curuś postanowiła rozpieścić narzeczonego pysznymi polskimi potrawami.

Właśnie pochwaliła się na Instagramie, że jest w trakcie produkcji pierogów i uszek. Jest ich cała masa, a do tego wszystko wygląda doskonale. Pewnie okaże się, że do wszystkich swoich talentów, aktorka może dorzucić gotowanie.


Alicja Bachleda-Curuś - pierogi i uszka

Alicja Bachleda-Curuś - pierogi i uszka

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się choinką i salonem

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się choinką i salonem

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się choinką

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się choinką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×