Alicja Bachleda-Curuś zachwyca figurą. Jaką dietę stosuje? Dla roli jest zdolna do poświęceń. „Trzymałam się okrutnej diety”

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś zachwyca urodą, ale też figurą. Jaką dietę stosuje gwiazda? Podczas przygotowywania się do roli była na bardzo zaskakującej diecie. 

Alicja Bachleda-Curuś to aktorka, która od najmłodszych lat robi karierę w show-biznesie. Gwiazda ma na swoim koncie sporą ilość ról w kasowych filmach produkcji polskiej, niemieckiej i amerykańskiej. Spory rozgłos zapewniła jej rola w ekranizacji Pana Tadeusza. Tam wcieliła się w piękną Zosię, za co pokochali ją fani.

Od tego czasu zdecydowanie nie narzeka na brak zawodowych propozycji i nieustannie realizuje się w kolejnych projektach. Niewiele osób pamięta, że 25 lat temu gwiazda próbowała też zaistnieć na muzycznej scenie. Alicja od dziecka brała udział w konkursach wokalnych i to z sukcesami. Wydała nawet debiutancki krążek, a tutaj przypominamy jej największy przebój.

Alicja od lat zachwyca nie tylko swoim wielowymiarowym talentem, ale też urodą i figurą. Patrząc na jej zdjęcia sprzed lat, trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 40 lat. Jak wygląda dieta gwiazdy? Można się zdziwić.

Alicja Bachleda-Curuś: jaką ma dietę?

Alicja to gwiazda, która nigdy nie mogła narzekać na brak dodatkowych kilogramów. Zawsze zachwycała zgrabną sylwetką i kobiecymi kształtami. Aktorka na co dzień dba o dietę i zdrowo się odżywia, co zdecydowanie widać gołym okiem. Dla roli jest jednak gotowa do największych poświęceń. Gdy przygotowywała się do filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety, całkowicie zmieniła jadłospis.

Poszłam do najbardziej szemranej siłowni, jaką znalazłam w Los Angeles. Całkowicie oddałam się w ręce trenera. Przez miesiąc trzymałam się okrutnej diety – dużo mięsa, jajek, a i tak byłam non stop głodna – opowiadała wówczas w jednym z wywiadów.

Widać, że Alicja, żeby dobrze przygotować do roli, nie uznaje kompromisów.

Alicja Bachleda-Curuś zaręczyła się. Oficjalny komentarz aktorki

Bachleda-Curuś trzy lata temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oficjalnie przyznała, że zaręczyła się. Zdradziła, że u boku swojego ukochanego odnalazła szczęście i spokój. Od partnera otrzymała piękny pierścionek, który dumnie eksponowała na imprezie, w której brała udział.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała Bachleda-Curuś w rozmowie z Jastrząb Post.

Alicja pokazała pierścionek zaręczynowy do naszej kamery.


Alicja Bachleda-Curuś z synem w 2019 roku

Alicja Bachleda-Curuś z synem w 2019 roku

Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bardzo ładna kobieta

 • Życzliwa kinomanka pisze:

  Prognatyzm zaniedbane oj powinna iść do ortodąty to się da naprawić aparatem na zeby wtedy poprawi urodę która ma i figurę też ale zgryz koniecznie poprawić
  Życzę powodzenia z całego serca

  • Gość pisze:

   A Pan/Pani niech idzie do szkoły. Podstawowej. Na lekcję ortografii .

 • Gość pisze:

  Słaba aktorka

 • Gość pisze:

  Wg mnie ona urodziła drugie dziecko bo w wakacje była tak gruba jakby przed chwila urodziła i twarz jej się zmieniła jak h kobiety po porodzie . Na bank !

 • Gość pisze:

  Jak inni bez makijażu wygląda jak ja też nie mam jaj ani nic a ona jest obrażona bo nie goli wikinga odezwała się ta co goli wąsy ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  oj, tylko te role coś cienkie i co do ilości i co do jakości

  • Gość pisze:

   No niestety , talent mierny, żadnych znaczących ról…mimo ogromnej z jej strony determinacji, osiągnięć filmowych żadnych 😓 Same gnioty

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×