Alicja Bachleda-Curuś imprezuje z laureatką Oscara! Polka spotkała się z gwiazdą największych kinowych hitów. Wiemy, o czym rozmawiały

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z jedną z popularniejszych światowych aktorek - Renée Zellweger. Polska gwiazda faktem tym pochwaliła się na Instagramie, gdzie udostępniła wspólne zdjęcia. W opisie pod zdjęciem zdradziła o czym rozmawiały.

Alicja Bachleda-Curuś od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Aktorka wychowuje tam synka Henryka, który jest owocem związku aktorki z Colinem Farrellem. Chłopczyk świętował niedawno 10 urodziny, a zdjęcie z przyjęcia błyskawicznie obiegło sieć.

Dodatkowo gwiazda spełnia się zawodowo – nie tylko grywa w filmach, ale bierze czynny udział w różnych projektach i spotkaniach. Tak było też w poniedziałkowy wieczór, kiedy wybrała się do Harmony Gold Theater.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś na wakacjach. Wybrała bajeczne miejsce na błogi odpoczynek

Alicja Bachleda-Curuś spotkała Renée Zellweger. Kiedy?

Właśnie tam spotkała się z Renée Zellweger. Kiedy emocje nieco opadły, Alicja na swoim Instagramie, podzieliła się zdjęciem ze znaną aktorką. W opisie nie mogła ukryć słów uznania, jakim darzy gwiazdę. Przy okazji wyjawiła tytuły filmów z jej udziałem, które lubi najbardziej:

Ta kobieta! Rozmawiając z nią, przypomniałam sobie wszystkie niesamowite chwile, którymi obdarowywały mnie jej postaci. Od „starych klasyków”, takich jak Jerry Maguire – „Miałeś mnie na powitanie”, przez dobrze znany Dziennik Bridget Jones, Oscarowe Wzgórze nadziei, aż po dzisiejszą postać Judy Garland… Jest jedną z najlepszych – podpisała zdjęcie Bachleda-Curuś.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna, ale wszyscy mówią o jego koszulce. Chyba wziął przykład z mamy-gwiazdy

Na zdjęcie błyskawicznie zareagowali fani obydwu pań, którzy przyznawali, że uwielbiają wszelkie role, których podejmuje się Renee, a także doceniali i komplementowali urodę obu aktorek:

  • Dwie piękne kobiety.
  • Jesteś dla mnie najpiękniejszą kobietą świata.
  • Dwie najcudowniejsze postacie kina. Uwielbiam Was.
  • To Bridget Jones! Ona jest wspaniała.
  • Kocham ją!

Trzeba przyznać, że aktorki w swoim towarzystwie prezentują się doskonale. Kto wie, może pewnego dnia zagrają wspólnie w jakimś filmie?

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś w żałobie. Zamieściła poruszający wpis: „był najwspanialszym mężczyzną jakiego znałam”


Alicja Bachleda Curuś i Renée Zellweger podczas spotkania w Harmony Gold Theater

Alicja Bachleda Curuś i Renée Zellweger podczas spotkania w Harmony Gold Theater

Alicja Bachleda Curuś i Renée Zellweger

Alicja Bachleda Curuś i Renée Zellweger

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×