Szukaj

W końcu! Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat pokazali wspólne zdjęcie!

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są w związku

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat na Polish Heritage Night

O związku Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata niewiele da się powiedzieć z faktów. Para jest tak skryta i tak chroni swoją prywatność, że jedyne czym dysponują fani i media to plotki z drugiej ręki i ostrzeżenia Marcina, który grozi sądem za naruszanie ich życia w niepożądany sposób. Jest to zupełnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę ich pozycję zawodową i popularność, nie zmienia to jednak faktu, że prasa wciąż próbuje ich “przyłapać” na gorącym uczynku.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała piękne zdjęcie z synem. Identycznie czas spędzają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Do tej pory nie było mowy o tym by któreś z nich podzieliło się wspólnym zdjęciem – z randki, spaceru czy oficjalnego wyjścia. Dopiero 14 stycznia, z okazji celebrowanego w Stanach Zjednoczonych Polish Heritage Night, zakochani postanowili pokazać pierwszą, wspólną fotografię. Nie jest to jednak to, co myślicie – w towarzystwie przedstawicieli polskiego wojska, senator i ambasadora RP, aktorka i sportowiec pozowali do uroczystego ujęcia, mającego uwiecznić wyjątkowy wieczór spędzony w duchu dumy z Polski.

Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowali się opublikować tę niezwykłą fotografię bez “zachęty” od fotoreporterów, prasy czy telewizji. Myślicie, że niedługo oficjalnie potwierdzą swoje uczucia i staną na ślubnym kobiercu?

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna Colina Farrella! Podobny do słynnego taty?

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat wreszcie udzielili wspólnego wywiadu! Teraz już wszystko jest jasne!?

Marcin Gortat dostał już wypasiony prezent pod choinkę za 40 tysięcy dolarów! Mikołajem była Alicja Bachleda-Curuś?!


Czy Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat pasują do siebie?

×