Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell świętują 10 urodziny syna. Mamy zdjęcie z przyjęcia!

Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś

Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś od dziesięciu lat jest szczęśliwą mamą. Ale ten czas pędzi! Zdjęcie z 10 urodzin Henry'ego już robi furorę w sieci! 

Gdy Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell spotkali się na planie filmu Ondine od razu między nimi zaiskrzyło. Polka uwiodła przystojniaka, a niewinny flirt szybko przerodził się w związek. Owocem ich miłości jest Henry Tadeusz Farrell, który właśnie skończył 10 lat.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś kusi swojego syna nieprawdopodobnym smakołykiem! Ciekawe, czy takie cuda piekła też dla Colina Farrella

Alicja Bachleda-Curuś uczciła 10. urodziny syna. Zdjęcie z przyjęcia

Aktorka udostępniła zdjęcie z przyjęcia urodzinowego w jednej z modnych restauracji. Widać na nim jak liczni goście – w tym oczywiście tata chłopca – zajadają się smakołykami.

Opis pod fotką jest bardzo wymowny:

Urodziny Henry’ego we włoskim stylu! # 10 # thegodfather

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała partnera i pierścionek zaręczynowy. Ślub wkrótce?

Związek Alicji i Colina rozpadł się. Niestety Polka okazała się tylko jedną z licznych miłosnych przygód na bogatej liście aktora. Bachleda-Curuś rozkochała w sobie artystę po tym, jak był już w związku z Britney Spears, Lindsay Lohan, Carmen Electrą czy Demi Moore. Jak widać, nie udało jej się utrzymać Colina przy sobie.

Gwiazdor nie kryje też, że ma liczne problemy ze samym sobą. W 2018 roku po raz kolejny wylądował  na odwyku alkoholowym. Nie ulega jednak wątpliwości, że bardzo kocha swojego syna. Z jego mamą dzieli się rodzicielskimi obowiązkami i podobno czasem odwiedza go nawet w Polsce!

Zobacz: Napakowany Colin Farrell pręży mięśnie na siłowni! Na widok tych zdjęć nie tylko Alicji Bachledzie-Curuś zrobi się gorąco!


EXC: COLIN FARRELL AND HIS SON CHRISTMAS SHOPPING

18.DEC.2013 - BEVERLY HILLS - USA *** EXCLUSIVE PICTURES *** IRISH ACTOR COLIN FARRELL TAKES HIS SON HENRY CHRISTMAS SHOPPING IN BEVERLY HILLS BYLINE MUST READ : XPOSUREPHOTOS.COM ***UK CLIENTS - PICTURES CONTAINING CHILDREN PLEASE PIXELATE FACE PRIOR TO PUBLICATION *** **UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 44 208 370 0291**

Alicja Bachleda-Curuś z synem – walentynki 2018

Alicja Bachleda-Curuś z synem – walentynki 2018

Alicja Bachleda-Curuś synem Farella jedzie na mecz Marcina Gortata

Alicja Bachleda-Curuś synem Farella jedzie na mecz Marcina Gortata

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×