Szukaj

Bachleda-Curuś odpowiada na doniesienia o chorobie ojca. Rzadko się tak otwiera przed fanami, ale tym razem sytuacja jest szczególna

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś reaguje na doniesienia o chorobie ojca, które niedawno pojawiły się w prasie. W nowym poście na Instagramie nie szczędzi gorzkich słów. 

Alicja Bachleda-Curuś od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Od 10 lat wychowuje tam syna Henry’ego, który jest owocem miłości aktorki i Colina Farrella. Chociaż rodzice chłopca nie są razem, dla jego dobra utrzymują koleżeńskie relacje. Gwiazda na łamach portalu Ani Lewandowskiej wyznała, że nie może powiedzieć o byłym partnerze żadnego złego słowa:

Mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Mimo że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia jak nie fizycznie, to wirtualnie.

Alicja Bachleda-Curuś aktualnie jest w związku z tajemniczym mężczyzną. Chociaż na jego temat niewiele wiadomo, pewne jest, że para zaręczyła się, co aktorka potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post. Przy okazji pochwaliła się imponującym pierścionkiem.

Ojciec Alicji Bachledy-Curuś jest chory? Oświadczenie aktorki

Bachleda-Curuś prowadzi konta w social mediach, gdzie pokazuje wybrane kulisy swojej codzienności. Co jakiś czas odnosi się do publikacji kolorowej prasy. Tygodniki, powołując się na osoby z otoczenia gwiazdy, podają mniej lub bardziej wiarygodne informacje. Niedawno jeden z nich donosił, że Alicja chce jak najszybciej wrócić do Polski. Powodem miał być fakt, że jej tata rzekomo jest poważnie chory.

Alicja Bachleda-Curuś, która rzadko komentuje spekulacje tabloidów, tym razem nie przeszła obok nich obojętnie. W długim oświadczeniu zdementowała te informacje w swoich social mediach. Podkreśliła, że niektóre media przekroczyły pewną granicę, czego nie powinny były robić:

Kochani moi, od czasu do czasu zdarza mi się przeczytać o sobie totalne bzdury, bardziej lub mniej krzywdzące, wszystkie jednak obchodzę szerokim łukiem. Jest jednak granica, której najwyraźniej nie znają pewne media ostatnio donoszące o złym stanie zdrowia mojego taty.

W dalszej części wpisu dodała, że jej tata na szczęście dobrze się czuje. Gwiazda ma nadzieję, że nie dotrą do niego te fałszywe informacje:

Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie i mam nadzieję, że nie dotrą do niego te bzdury. Chciałam uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu tych doniesień dzwonili z troską. Tego typu wymysły są wyjątkowo perfidne w tak wymagającym dla nas wszystkich czasie, pełnym niepewności, ale i nadziei. Jestem wdzięczna za zdrowie moich bliskich ale też pełna empatii dla tych, których los potraktował inaczej. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. Szanujmy się nawzajem.

Internauci nie pozostawili odezwy Alicji bez reakcji. W komentarzach biją aktorce brawa za to, że zabrała głos w tak osobistej sprawie i ucięła dalszą falę niepokojących publikacji.


Alicja Bachleda-Curuś dementuje artykuł o swoim ojcu

Alicja Bachleda-Curuś dementuje artykuł o swoim ojcu

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×