Szukaj

Nowe doniesienia na temat związku Alicji Bachledy-Curuś. Wielka rewolucja w życiu aktorki

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś jest zakochana. Czy w związku z tym podjęła już decyzję o przeprowadzce? Magazyn opublikował nowe informacje w tej sprawie.

Alicja Bachleda-Curuś bardzo ostrożnie informuje fanów o swoim życiu prywatnym. W wywiadach waży słowa, w mediach społecznościowych koncentruje się głównie na zawodowych projektach. Gwieździe zdarza się jednak robić wyjątek od tej reguły. Tak jak niedawno, gdy w rozmowie z Jastrząb Post potwierdziła zaręczyny:

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z reporterką.

Alicja Bachleda-Curuś: czy wyprowadziła się z Los Angeles?

Aktualnie od jakiegoś czasu krąży sporo informacji na temat, tego czy aktorka spodziewa się kolejnego dziecka. Gwiazda postanowiła je zdementować, udostępniając na Instagramie post, prezentujący jej obecną sylwetkę. Ograniczyła dodawanie komentarzy pod postem  i ucięła wszelkie spekulacje. W przylegającym do ciała białym kombinezonie wyglądała bardzo szczuplutko. Próżno tam było szukać ciążowego brzuszka.

Plotki dotyczące jej odmiennego stanu miały związek z jej najnowszą miłością. Media rozpisały się na ten temat, gdy jakiś czas temu pojawiła się na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka z przystojnym mężczyzną. Jednak wciąż nic nie wiadomo, kim jest tajemniczy znajomy, poza jednym – jest Amerykaninem. Teraz magazyn Na żywo poinformował, że Alicja zdecydowała się z nim na kolejny krok. Najprawdopodobniej opuściła swój luksusowy apartament w Los Angeles i zamieszkała z ukochanym. To niemała rewolucja w życiu gwiazdy.

Czyżby para planowała coś więcej niż tylko wspólne mieszkanie? Alicja w końcu zasługuje na znalezienie szczęścia u boku ukochanej osoby. Trzymamy kciuki!


Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się sylwetką

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się sylwetką

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś uprawia wakesurfing

Alicja Bachleda-Curuś uprawia wakesurfing

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×