Huczało od plotek o ciąży Alicji Bachledy-Curuś. Pokazała brzuch w pełnej okazałości. Wszystko już jasne

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś wybrała się do Grecji, czym pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała zdjęcie zrobione nad basenem. Rzeczywiście jest w ciąży?

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień miesza w Los Angeles, gdzie wychowuje syna, Henry’ego Tadeusza. Pomimo że chłopiec czasami pojawia się na jej Instagramie, nie widać jego twarzy. Aktorka bardzo ostrożnie podchodzi do przekazywania informacji z życia prywatnego. Wiadomo jednak, że jest zaręczona z tajemniczym mężczyzną, co potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post:

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Alicja Bachleda-Curuś ma zaokrąglony brzuch? Zdjęcie z wakacji

Czyżby w życiu gwiazdy szykowała się kolejna rewolucja? Na początku maja dodała filmik, na którym owacjami na stojąco podziękowała służbie zdrowia za ich pracę. Niektórzy internauci nie skupili się na przekazie. W komentarzach pisali, że Bachleda-Curuś jest w ciąży. Gwiazda raz na zawsze zakończyła dyskusję, ograniczając możliwość reagowania na jej wpisy.

Nie oznacza to jednak, że Alicja nie wrzuca nowych postów do sieci. W piątek opublikowała zdjęcie zrobione w Grecji. Relaksuje się nad basenem, leżąc na leżaku. Pokazuje sylwetkę w pełnej okazałości. Chociaż pozuje w luźnej sukience, nie widać ciążowych krągłości.

Warto dodać, że aktorka o takiej chwili relaksu marzyła od dawna. Jak wynika z opisu, czuje, że minęło mnóstw czasu od momentu, gdy mogła podróżować:

Niczym skradziona chwila. Kilka miesięcy temu podróż była tylko marzeniem. Tyle piękna

Wpis zachwycił internautów, którzy komplementują urodę Alicji i życzą jej przyjemnego odpoczynku.


Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×