Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś jest w drugiej ciąży? Na nowym zdjęciu widać wszystko jak na dłoni

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym w pełni pokazuje swoją sylwetkę. Czy jest w drugiej ciąży? Na nowym zdjęciu widać wszystko jak na dłoni.

Alicja Bachleda-Curuś bardzo ostrożnie informuje fanów o swoim życiu prywatnym. W wywiadach waży słowa, w mediach społecznościowych koncentruje się głównie na zawodowych projektach. Gwieździe zdarza się jednak robić wyjątek od tej reguły. Tak jak niedawno, gdy w rozmowie z Jastrząb Post potwierdziła zaręczyny:

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Alicja Bachleda-Curuś jest w drugiej ciąży?

O tym, że Bachleda-Curuś jest w drugiej ciąży, zaczęto plotkować kilka miesięcy temu. Gdy gwiazda nagrała owacje na stojąco skierowane do medyków, internauci sugerowali, że jej brzuch jest zaokrąglony, a aktorka wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Ta zareagowała w sposób, który zakończył wszelkie spekulacje — ograniczyła dodawanie komentarzy pod postem.

Alicja bardzo długo nie pokazywała zdjęć, na których w pełni prezentowała sylwetkę. Tym razem stało się inaczej. Aktorka dodała fotografię, na której pozuje tuż obok samolotu. Ma na sobie przylegający do ciała, biały kombinezon. Jest bardzo szczupła i nie ma najmniejszego śladu ciążowego brzuszka.

Zachwyceni internauci w komentarzach pod postem piszą:

  • No żeby tak ładnie wyglądać po skoku ze spadochronem to jest grzech.
  • Zawsze zaintrygowany Pani urodą. Zawsze. Wyglądasz jak milion dolarów.
  • Pani Alicjo jest Pani prześliczną kobietą. Z pozdrowieniami.

Wydaje się, że tym wpisem aktorka raz na zawsze zamknie usta wszystkim tym, którzy mówią o jej drugiej ciąży.


Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się sylwetką

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się sylwetką

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×