Alicja Bachleda-Curuś w ciąży? To już chyba koniec spekulacji

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Internauci na Instagramie komentują, że jej wygląd nieco się zmienił. Jak zareagowała aktorka? To już chyba koniec spekulacji. 

Alicja Bachlelda-Curuś jest bardzo ostrożna w przekazywaniu informacji ze swojego życia prywatnego. Czasami przez przypadek zdradzi coś na Instagramie albo w wywiadach, podczas których dokładnie waży słowa. Aktorka mieszka w Los Angeles, gdzie wychowuje syna, Henry’ego Tadeusza. Jest zaręczona z tajemniczym mężczyzną, co potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post:

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Alicja Bachleda-Curuś ucina plotki o ciąży

Alicja Bachleda-Curuś ostatni post na Instagramie opublikowała na początku maja. Owacjami na stojąco podziękowała służbie zdrowia za poświęcenie w walce z koronawirusem. Chociaż z nagrania płynął ważny przekaz, internauci skupili się na wyglądzie aktorki. W komentarzach pisali, że ich zdaniem jest w ciąży:

  • Stan błogosławiony jak nic! Piękna aura.
  • Inaczej Pani wygląda…  Ślicznie, ale inaczej… Czyżby…

Alicja nie odpowiedziała na żaden z wpisów. Zdecydowała się na krok, który uciął dalsze spekulacje. Ograniczyła możliwość komentowania postów tylko dla osób, które sama obserwuje.

Alicja Bachleda-Curuś o powiększeniu rodziny

Alicja Bachleda-Curuś na temat drugiego dziecka wypowiedziała się w rozmowie z Baby by Ann. Stwierdziła, że nie ma wielkiego parcia na ponowne macierzyństwo, ale go nie wyklucza:

Henio się nie domaga, a ja nie czuję tego, co kobiety czasem czują po pierwszym dziecku: że brakuje im okresu niemowlęcia i chcą znowu mieć malutkie dzieciątko. A z drugiej strony jestem otwarta na tę myśl, bo posiadanie dużej rodziny jest wspaniałe, posiadanie rodzeństwa jest wspaniałe. No i fajnie mieć swój klan, żeby przekazać dalej wartości, których się nauczyliśmy, żeby to wszystko miało kontynuację. Więc…kto wie? Być może?

Czyżby teraz nadszedł odpowiedni moment na drugie dziecko? Czekamy na oficjalny komentarz aktorki w tej sprawie.


Alicja Bachleda-Curuś - owacje dla lekarzy

Alicja Bachleda-Curuś - owacje dla lekarzy

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×