Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś drży o dorastającego syna. Musiała skorzystać z pomocy specjalisty

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, że ma problemy, z którymi musiała udać się do specjalisty. Jej fobie utrudniają jej życie, a także wpływają na syna.

Alicja Bachleda-Curuś mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam wychowuje syna, Henry’ego, którego ojcem jest Colin Farrell. Chociaż aktorzy rozstali się w 2011 roku, są w bardzo dobrych relacjach i dzielą się opieką nad dzieckiem. Mama chłopca zdradziła w jednym z wywiadów, że jedenastolatek zauważa zalety tego, że ma dwa domy:

Teraz jak z rozmawiam z Heniem, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz. Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełnialiśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi – powiedziaław rozmowie z Baby by Ann.

Także za oceanem Alicja układa sobie życie. Jest w związku z tajemniczym mężczyzną, z którym już się zaręczyła i ma poważne plany na przyszłość. Krążą pogłoski, że zainwestowali w posiadłość w Meksyku, a także planują kupić dom w Polsce, którą narzeczony Bachledy-Curuś jest zachwycony.

Wszystko wydaje się być ja bajka, ale i piękna aktorka ma demony, z którymi się zmaga.

Z jakimi fobiami zmaga się Alicja Bachleda-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś jest zmuszona do częstych podróży ze względu na rodzinę, ale także zobowiązania zawodowe. Przemieszczanie się między kontynentami jest dla niej koszmarem, bo boi się latania samolotem. W rozmowie z Rewią wyznała, że cierpi na dwie fobie, które skutecznie utrudniają jej życie i niestety także wpływają także na jej syna. To właśnie między innymi ze względu na Henry’ego postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty:

Obawy pojawiły się z chwilą, kiedy Henio się urodził. Drżę o niego. To mi bardzo utrudnia życie. Wszystko przez to, że obsesyjnie boję się latać samolotem. Pracuję nad tym i bardzo chciałabym to zmienić.

Druga jej fobia to lęk związany z zostawianiem syna z obcą osobą. Podkreśliła, że strach utrudnił jej powrót do życia zawodowego i powodował, że była bardzo zestresowana:

Ciężko mi było zostawić dziecko z kimś obcym. Było to dla mnie przykre. Niebawem po urodzeniu musiałam wrócić do pracy. Musiałam także zaufać obcym osobom, powierzyć im swojego synka. Okupiłam to ogromnym stresem.

Pozostaje mieć nadzieję, że aktorka szybko zapanuje nad lękami, które burzą jej spokój.


Jak wygląda syn Alicji Bachledy Curuś Henry?

Jak wygląda syn Alicji Bachledy Curuś Henry?

Henry Tadeusz Farrell - syn Alicji Bachledy-Curuś

Henry Tadeusz Farrell - syn Alicji Bachledy-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś i syn Henry Tadeusz

Alicja Bachleda-Curuś i syn Henry Tadeusz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×