Brad Pitt i Alia Shawkat są razem? Po serii plotek przyszła pora na oficjalny komentarz. Kilka słów dodali znajomi

Brad Pitt i Alia Shawkat

Brad Pitt i Alia Shawkat

Brad Pitt randkuje z Alią Shawkat? Od jakiego czasu tabloidy rozpisują się na temat romansu tych dwojga. W końcu aktorka postanowiła skomentować doniesienia.

Brad Pitt od wielu lat jest jednym z najgorętszych aktorów w Hollwyood – czego się nie dotknie, to zamienia się w złoto. W czołówce plasuje się nie tylko za sprawą świetnych ról, jakie zagrał w kasowych produkcjach, ale także małżeństw i romansów, które były szeroko komentowane przez kolorową prasę. Jak przystało na prawdziwego amanta, jego byłymi żonami są dwie piękne i utalentowane kobiety – Jennifer Aniston i Angelina Jolie.

Z obiema relacje zakończyły się rozwodem, a Pitt jest singlem, którego tabloidy co chwilę łączą z jakąś kolejną pięknością. Obeznie na tapecie była młoda i piękna, Alia Shawkat. 31-letnia aktorka znana jest z ról w Prawdziwej historii czy Do zaliczenia. Ma na swoim koncie 3 nominacje do SAG Awards.

Alia Shawkat komentuje doniesienia o jej romansie z Bradem Pittem

Alia po raz pierwszy mówi o plotkach, że spotyka się z Bradem Pittem, bo do tej pory nie komentowała rewelacji, którymi bombardowały nas tabloidy.

Aktorka została po raz pierwszy zauważona z 56 -letnim gwiazdorem, podczas gdy uczestniczyła w wystawie sztuki w listopadzie 2019 r., a następnie fani odkryli, że kilka razy byli razem na randce.

Podczas kwarantanny w kwietniu Alia została zauważona, gdy jechała na rowerze niedaleko od zamkniętej posiadłości Brada w Los Angeles. Jaka jest natura ich związku?

Nie umawiamy się – powiedziała Alia Vultureowi  – Jesteśmy tylko przyjaciółmi.

Bliscy znajomi Alii byli tak samo ciekawi jak my wszyscy tego, co się działo. Powiedziała:

Wszyscy moi przyjaciele pytali:„ Co się dzieje? ”, wysyłając mi zdjęcia. Po prostu czułam się przytłoczona. To takie uczucie, jak bycie nagim w szkole, na przykład: O mój Boże, wszyscy na mnie patrzą – powiedziała.

Wszystkich, którzy liczyli na kolejny gorący romans Brada, musimy rozczarować. Nie tym razem.


Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Brad Pitt na koncercie Thundercat
Brad Pitt, Oscary 2020, Instagram

Brad Pitt, Oscary 2020, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×