Max Wright nie żyje. Gwiazdor serialu „Alf” przegrał walkę z rakiem

Max Wright nie żyje

Max Wright nie żyje

Max Wright nie żyje. Gwiazdor znany z serialu Alf miał 75 lat. Co doprowadziło do jego śmierci? 

Smutna wiadomość dla fanów serialu Alf. W środę 26 czerwca zmarł Max Wright, odtwórca kultowej roli opiekuna głównego bohatera. Mężczyzna został pokonany przez chorobę nowotworową, z którą walczył przez ostatnie lata. Przegrał z chłoniakiem. Informację o śmierci aktora, w rozmowie z portalem TMZ, potwierdziła jego rodzina. Mężczyzna odszedł w swoim domu w Hermosa Beach w Kalifornii.

Wright, chociaż występował od dawna, popularność zdobył dopiero w latach 1986-1990 roku. To właśnie wtedy wcielił się w rolę Williego Tannera w serialu Alf. Rodzinny sitcom o przygodach sympatycznego kosmity, który trafia do typowej amerykańskiej rodziny, cieszył się niezwykłą popularnością wśród widzów także w Polsce.

To jednak niejedyna produkcja Wright w której brał udział. Występował w filmach i serialach, takich jak m.in.: Murphy Brown, Cały ten zgiełk oraz Rasowy stypendysta. Max w ostatnich latach nie angażował się także w nowe produkcje. Zamiast o nich, media donosiły głównie jednak o jego problemach z alkoholem i narkotykami. W chwili śmierci miał 75 lat.

Zobacz: Nie żyje gwiazdor „Jamesa Bonda”. Miał 81 lat

Zobacz: Franco Zeffirelli nie żyje. Zmarła legenda kina. Pracował z największymi gwiazdami

Zobacz: Nie żyje gwiazdor Realu, Sevilli, Arsenalu i Atletico. Piłkarz zginął w wypadku samochodowym w wieku 35 lat


Max Wright nie żyje

Max Wright nie żyje

Alf, Max Wright

Alf, Max Wright

Alf, Max Wright

Alf, Max Wright

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×