Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś niedziela, 22.07.2018

HOT! Polak został oficjalnym fotografem na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Pola zrobi zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'egoAlexi Lubomirski zrobi zdjęcia na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle

To się nazywa prawdziwe wyróżnienie i uznanie dla talentu. Alexi Lubomirski, fotograf polskiego pochodzenia, którego prace znane są na całym świecie, właśnie został ogłoszony oficjalnym królewskim fotografem zatrudnionym na czas ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle! Rozentuzjazmowany artysta podzielił się wiadomością na swoim Instagramie, publikując treść oficjalnego oświadczenia wystosowanego przez pałac:

Książę Harry i panna Meghan Markle zdecydowali, że Alexi Lubomirski będzie ich oficjalnym fotografem na ślubie w Sobotę 19 maja. Pan Lubomirski będzie robił zdjęcia na zamku Windsor oraz w kaplicy świętego Jerzego.

Alexi Lubomirski to znany fotograf portrecista, który wykonał zdjęcia księcia Harry’ego i panny Markle w zeszłym roku we Frogmore House, Windsor, by upamiętnić ich zaręczyny.

Jak zareagował na to sam zainteresowany? Jego odpowiedź zamieszczono w oficjalnym królewskim orędziu:

Czuję się niesamowicie uhonorowany i podekscytowany, że będę mógł fotografować tę historyczną okazję. Robiłem zdjęcia zaręczynowe panny Markle i księcia Harry’ego, wiele radości przynosi mi, że znów będę świadkiem kolejnego cudownego rozdziału w ich miłosnej historii

Nie ma co ukrywać – to naprawdę wielkie wyróżnienie dla Polaków i dla samego Lubomirskiego, który na swoim fachu zna się jak nikt inny, w końcu pracował z całą plejadą największych światowych gwiazd (Angelina Jolie, Lupia Nyong’o, Fergie). Zdjęcia z zaręczyn księcia Harry’ego i Meghan Markle uchodzą za prawdziwe dzieła sztuki fotograficznej i zachwyciły cały świat. Myślicie, że uda mu się przebić samego siebie na ślubie pary?

Warto przypomnieć, że tort ślubny Meghan Markle i księcia Harry’ego odpowiada Claire Ptak – brytyjska cukierniczka polskiego pochodzenia.

HIT! Rodzina królewska OFICJALNIE poinformowała o… smaku tortu ślubnego księcia Harry’ego i Meghan Markle! Nie będzie bananowy!

Polacy retuszowali zdjęcia rodziny królewskiej

Co ciekawe, rodzina królewska zdaje się mieć słabość do fotografów i grafików polskiego pochodzenia. Kilka lat temu oficjalną sesję księżnej Kate i księcia Williama z  nowo narodzonym księciem George’em „obrabiał” duet z KrakowaTomasz Kozakiewicz i Krzysztof Gadomski wspominali tę chwilę w rozmowie z TVN24:

Zabraliśmy się intensywnie do pracy (…) Była to z pewnością jedna z najbardziej intensywnych nocy naszego życia. Wiedzieliśmy, że zdjęcia mają charakter historyczny przez co nie ma mowy o pomyłkach – wyjawili

Ciekawe czy przyjdzie im pracować również przy zdjęciach Lubomirskiego?

Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego nie zabraknie gorących gwiazd! Znamy pierwsze nazwiska! Crème de la crème show-biznesu

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego bardziej ekskluzywny niż ślub księcia Williama i Kate Middleton! Różnice są kolosalne!

Zjawiskowa Angelina Jolie w egzotycznej sesji dla „Harper’s Bazaar”! Obłędne zdjęcia zrobił jej Polak!Czy czekasz na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×