Szukaj

HOT! Polak został oficjalnym fotografem na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Pola zrobi zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pola zrobi zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego

Alexi Lubomirski zrobi zdjęcia na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle

To się nazywa prawdziwe wyróżnienie i uznanie dla talentu. Alexi Lubomirski, fotograf polskiego pochodzenia, którego prace znane są na całym świecie, właśnie został ogłoszony oficjalnym królewskim fotografem zatrudnionym na czas ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle! Rozentuzjazmowany artysta podzielił się wiadomością na swoim Instagramie, publikując treść oficjalnego oświadczenia wystosowanego przez pałac:

Książę Harry i panna Meghan Markle zdecydowali, że Alexi Lubomirski będzie ich oficjalnym fotografem na ślubie w Sobotę 19 maja. Pan Lubomirski będzie robił zdjęcia na zamku Windsor oraz w kaplicy świętego Jerzego.

Alexi Lubomirski to znany fotograf portrecista, który wykonał zdjęcia księcia Harry’ego i panny Markle w zeszłym roku we Frogmore House, Windsor, by upamiętnić ich zaręczyny.

Jak zareagował na to sam zainteresowany? Jego odpowiedź zamieszczono w oficjalnym królewskim orędziu:

Czuję się niesamowicie uhonorowany i podekscytowany, że będę mógł fotografować tę historyczną okazję. Robiłem zdjęcia zaręczynowe panny Markle i księcia Harry’ego, wiele radości przynosi mi, że znów będę świadkiem kolejnego cudownego rozdziału w ich miłosnej historii

Nie ma co ukrywać – to naprawdę wielkie wyróżnienie dla Polaków i dla samego Lubomirskiego, który na swoim fachu zna się jak nikt inny, w końcu pracował z całą plejadą największych światowych gwiazd (Angelina Jolie, Lupia Nyong’o, Fergie). Zdjęcia z zaręczyn księcia Harry’ego i Meghan Markle uchodzą za prawdziwe dzieła sztuki fotograficznej i zachwyciły cały świat. Myślicie, że uda mu się przebić samego siebie na ślubie pary?

Warto przypomnieć, że tort ślubny Meghan Markle i księcia Harry’ego odpowiada Claire Ptak – brytyjska cukierniczka polskiego pochodzenia.

Zobacz: HIT! Rodzina królewska OFICJALNIE poinformowała o… smaku tortu ślubnego księcia Harry’ego i Meghan Markle! Nie będzie bananowy!

Polacy retuszowali zdjęcia rodziny królewskiej

Co ciekawe, rodzina królewska zdaje się mieć słabość do fotografów i grafików polskiego pochodzenia. Kilka lat temu oficjalną sesję księżnej Kate i księcia Williama z  nowo narodzonym księciem George’em „obrabiał” duet z KrakowaTomasz Kozakiewicz i Krzysztof Gadomski wspominali tę chwilę w rozmowie z TVN24:

Zabraliśmy się intensywnie do pracy (…) Była to z pewnością jedna z najbardziej intensywnych nocy naszego życia. Wiedzieliśmy, że zdjęcia mają charakter historyczny przez co nie ma mowy o pomyłkach – wyjawili

Ciekawe czy przyjdzie im pracować również przy zdjęciach Lubomirskiego?

Zobacz: Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego nie zabraknie gorących gwiazd! Znamy pierwsze nazwiska! Crème de la crème show-biznesu

Zobacz: Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego bardziej ekskluzywny niż ślub księcia Williama i Kate Middleton! Różnice są kolosalne!

Zobacz: Zjawiskowa Angelina Jolie w egzotycznej sesji dla “Harper’s Bazaar”! Obłędne zdjęcia zrobił jej Polak!


Alexi Lubomirski został oficjalnym fotografem na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Alexi Lubomirski został oficjalnym fotografem na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry zdjęcie zaręczynowe

Meghan Markle i książę Harry zdjęcie zaręczynowe

Meghan Markle i książę Harry zdjęcie zaręczynowe

Meghan Markle i książę Harry zdjęcie zaręczynowe

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×