Szukaj

Skandal! Jennifer Lopez dopiero co przyjęła oświadczyny, a już została zdradzona! Alex Rodriguez znowu wdał się w płomienny romans!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Alex Rodriquez zdradził Jennifer Lopez?!

Czarne chmury pojawiają się nad związkiem Jennifer Lopez i Alexa Rodriqueza. Mężczyzna został właśnie oskarżony o zdradę swojej narzeczonej! To chyba dopiero początek skandalu…

W miniony weekend Jennifer Lopez i Alex Rodriquez podzielili się ze światem wspaniałą nowiną – para zaręczyła się po dwóch latach związku. Seksowna wokalistka powiedziała „tak” swojemu partnerowi, który obdarzył ją przepięknym pierścionkiem wartym 4,5 miliona dolarów. I choć echa tego radosnego wydarzenia jeszcze nie cichną, na horyzoncie już wietrzy się skandal.

Jeden z gwiazdorów amerykańskiego baseballu jest zdumiony faktem, że J.Lo ma zamiar poślubić Alexa. Jose Canseco ma bowiem zamiar udowodnić, że mężczyzna zdradził artystkę, z jego byłą żoną Jessicą Canseco. O wszystkim poinformował za pośrednictwem Twittera podczas oglądania World Of Dance, w którym autorka hitu On The Floor jest jurorką:

Oglądam właśnie World Of Dance. Czy Jennifer wie, że Alex oszukuje ją i spotyka się się z moją byłą żoną? Biedna dziewczyna. Nie ma pojęcia jaki on jest.

Warto zauważyć, że Jose nie jest nieskazitelnym człowiekiem, a tym bardziej wiarygodnym. Kilka lat temu był aresztowany za pobicie swojej pierwszej żony. Z informacji wynika, że miał chwycić ją za włosy i kilka razy uderzyć w twarz.

Myślicie, że mówi prawdę, coś jest na rzeczy i 50-letnia seksbomba znów doświadczy bolesnego rozstania? Czy może wiedziała o wszystkim i wybaczyła ukochanemu? Czekamy z niecierpliwością na dalszy bieg wydarzeń. Na tę chwilę żadne z zainteresowanych nie wydało oficjalnego stanowiska, pomimo próby kontaktu z nimi przez dziennik Daily Mail.

Jennifer Lopez zaręczyła się! Pokazała pierścionek! Sam brylant jest tak ciężki, że chyba waży „tonę”

Rozebrana Jennifer Lopez popsuła lanserskie selfie Alexa Rodrigueza! Wszyscy patrzą tylko na pośladki i biust J.Lo!

Półnaga 50-letnia Jennifer Lopez wije się na fotelu odpoczywając po treningu! Na pierwszym planie mamy jej powabny biust i wyćwiczony brzuch!


Jessica Canseco – nowa ukochana Alexa Rodrigueza?

Jessica Canseco – nowa ukochana Alexa Rodrigueza?

Jennifer Lopez z partnerem na imprezie oscarowej 2019

Jennifer Lopez z partnerem na imprezie oscarowej 2019

Jennifer Lopez – Oscary 2019, kreacja: Tom Ford

Jennifer Lopez – Oscary 2019, kreacja: Tom Ford

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×