Alex Rodriguez utarł nosa Jennifer Lopez. Teraz to on jej zadał bolesny cios po rozstaniu. Tak odgryza się za romans z Benem Affleckiem?

Lopez i Rodriguez

Lopez i Rodriguez

Jennifer Lopez po rozstaniu z Alexem Rodriguezem niemal natychmiast wpadła w ramiona Bena Afflecka. Były narzeczony wokalistki również nie próżnuje. Z kim był widziany?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez długo byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani zaczęli spotykać się w 2017 roku i chętnie bywali razem na salonach. Gdy pojawiali się na czerwonym dywanie, skupiali uwagę wszystkich fotoreporterów. Po dwóch latach randkowania na palcu wokalistki pojawił się pierścionek zaręczynowy. Para zaczęła planować huczne wesele, a ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Już na początku tego roku kolorowa prasa informowała, że to spowodowało kryzys w ich relacji. Zakochani długo jednak dementowali te doniesienia. W końcu po wielu artykułach o tym, że nie są już parą, wydali oficjalne oświadczenie, w którym donieśli o rozpadzie związku.

Związek artystki i baseballisty należy już do przeszłości. Teraz fani żyją tym, że ich ulubienica wróciła do swojej dawnej miłości. J.Lo spotyka się z Benem Affleckiem, z którym przed laty była zaręczona. Para odwołała ślub dosłownie na chwilę przed ceremonią, a ich drogi na wiele lat się rozeszły.

Alex Rodriguez zadał bolesny cios Jennifer Lopez

Chociaż ani Jennifer Lopez, ani aktor nie potwierdzają, że znowu są razem, to zdjęcia i nagrania paparazzi nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Zaledwie kilka dni temu przyłapano ich w restauracji, gdzie wymieniali się namiętnymi pocałunkami, nie zwracając uwagi na gapiów. Ben i J.Lo zaczęli się spotykać zaledwie kilka dni po tym, jak piosenkarka zakończyła relację z Rodriguezem. Na pewno był to spory cios dla jej byłego narzeczonego. Wydaje się jednak, że sportowiec nie ma zamiaru być im dłużny. W zagranicznej prasie pojawiły się wspólne zdjęcia Alexa z Lindsay Shookus, która kilka lat temu spotykała się z Affleckiem.

Producentka telewizyjna i były Jennifer mieli spotkać się na przyjęciu urodzinowym ich wspólnego znajomego. Magazyn Page Six natomiast ma wątpliwości co do łączącej tych dwoje relacji. Jego informator zapewnia, że to jedynie przyjaźń.

Absolutnie nic między nimi nie ma. Są przyjaciółmi od 15 lat – twierdzi infromator Page Six.

W sieci niemal natychmiast pojawiły się głosy fanów, które sugerują, że byłaby to prawdziwa słodka zemsta ze strony Alexa, który był szaleńczo zakochany w byłej narzeczonej.


Lindsay Shookus

Lindsay Shookus

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razemJun 02, 2003; Los Angeles, CA, USA; Actors JENNIFER LOPEZ as Ricki and BEN AFFLECK as Larry Gigli star the romantic crime comedy 'Gigli' directed by Martin Brest. Mandatory Credit: Photo by Columbia Pictures /ZUMA Press. (©) Copyright 2003 by Courtesy of Columbia Pictures

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×