Szukaj

Alex Rodriguez świętuje 13. urodziny córki. W relacji z ważnego dnia nie zabrakło Jennifer Lopez i jej dzieci

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Alex Rodriguez świętuje 13. urodziny swojej córki. Pokazał piękne nagrania, na których uczcił ten wyjątkowy dzień. W relacji pojawili się także Jennifer Lopez i jej dzieci.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Po wielu nieudanych związkach wydawało się, że wokalistka w końcu znalazła idealną miłość. Gdy zakochani pojawiali się razem na czerwonym dywanie, skupiali na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów.

Zaczęli się spotykać w 2017 roku, by dwa lata później sportowiec wręczył swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy. Zrobił to z zaskoczenia, podczas spaceru na plaży. Światowej sławy wokalistka ani chwili nie wahała się, żeby przyjąć wartą ponad 6 milionów złotych błyskotkę. Ten szczególny moment uwiecznił wynajęty przez Alexa fotograf, który obserwował wszystko z ukrycia.

Zakochani chcieli pobrać się na początku 2020 roku. Ich plany o hucznym weselu pokrzyżowała jednak pandemia. Cały czas odkładali je na później, aż w końcu w ich relacji zaczęło się coś psuć. Już od kilku miesięcy kolorowa prasa informowała, że Alex i J.Lo przechodzą wielki kryzys.

Alex Rodriguez uczcił urodziny córki publikując zdjęcie z Jennifer Lopez

Zakochani po kilku tygodniach milczenia postanowili wydać w końcu oficjalne oświadczenie, którym rozwiali wszelkie wątpliwości. Poinformowali o rozstaniu i zaznaczyli, że zdecydowanie lepiej czują się jako przyjaciele, a ich uczucie wyparowało:

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, jaki mamy, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie.

Biorąc pod uwagę ostatnią publikację Alexa rzeczywiście po rozstaniu wokalistkę i sportowca nadal łączą ciepłe relacje. Ciesząc się z urodzin swojej córki, opublikował on nie tylko nagranie z pięknymi momentami z jej życia, ale także archiwalne zdjęcie Elli z byłą narzeczoną.

13 Wow. Ta liczba wiele dla mnie znaczyła przez lata, ale dziś jest jeszcze bardziej wyjątkowa niż kiedykolwiek. Po prostu nie mogę uwierzyć, że moja Ella Bella kończy dziś 13 lat. Moja córeczka jest oficjalnie nastolatką !!

W relacji pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Ellę w towarzystwie Jennifer, ale także zdjęcie nastolatki z synem wokalistki. Przez cały czas trwania związku zakochani publikowali wspólne kadry ze swoimi dziećmi. Widać było, że udało im się stworzyć ciepłą patchworkową rodzinę. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu, co na pewno odczuły też dzieci, o których byli narzeczeni wspomnieli, publikując swoje oświadczenie.


Jennifer Lopez i Ella Rodriguez

Jennifer Lopez i Ella Rodriguez

Syn Jennifer Lopez i Ella Rodriguez

Syn Jennifer Lopez i Ella Rodriguez

Jennifer Lopez i Ella Rodriguez

Jennifer Lopez i Ella Rodriguez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×