Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Przełomowy krok w związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigeza! Gwiazda przeszła bardzo ważny test

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dzieci


Jennifer Lopez poznała dzieci Alexa Rodrigueza

Ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian w życiu Jennifer Lopez i jej nowego chłopaka, Alexa Rodrigueza. Para zbliża się do siebie coraz bardziej, krok po kroku dążąc najprawdopodobniej do wielkiego końca na ślubnym kobiercu. Kolejnym etapem w ich życiu było… Zapoznanie bliźniąt J.Lo z córkami Alexa.

Dziewięcioletnie bliźnięta Emme i Max są dla wokalistki całym światem, a ten jednak zaczyna się stopniowo powiększać. Nadszedł więc czas na poznanie Natashy i Elle. Dzieci spędziły razem trochę czasu, a obawy, że to rodzinne „zjednoczenie” może być kłopotliwe, rozpłynęły się jak zły sen:

To zawsze nieprzewidywalne, gdy próbujesz łączyć rodziny z młodymi dziećmi, ale tu jak na razie jest dobrze… dzieci spędziły ze sobą czas i wszyscy się dogadują – mówi informator portalu Perez Hilton.

Jak widać, para traktuje swój związek wyjątkowo poważnie. Czy to oznacza, że niedługo cała szóstka rozpocznie życie pod wspólnym dachem? Tego im właśnie życzymy.

Zobacz: Nowy chłopak Jennifer Lopez potwierdził, że są parą! Przy okazji zdradził żywieniowe grzeszki gwiazdy: „Zabije mnie za to”

Jennifer Lopez ile ma dzieci?

Jennifer Lopez z dziećmi

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są parą

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są parą

Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?Komentarzy: 1


Gość | 8 kwietnia 2017, 21:31

Pod tym parasolem to jaki pani księgowa!


Dodaj komentarz
×