A-Rod oficjalnie komentuje związek J.Lo i Bena Afflecka. Wykrzyknął tylko jedno zdanie. Zapowiada się ostra walka

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Jennifer Lopez po rozstaniu z Alexem Rodriguezem jest widywana w intymnych sytuacjach z byłym ukochanym, Benem Affleckiem. Dziennikarze poprosili poprzedniego narzeczonego o komentarz. Wykrzyknął tylko jedno zdanie.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od 2017 roku stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani błyszczeli na salonach i przyciągali uwagę fotoreporterów, pojawiając się na czerwonym dywanie. Po dwóch latach związku bejsbolista oświadczył się ukochanej podczas romantycznego spaceru na plaży. Zaskoczona wokalistka przyjęła pierścionek i od tamtej pory zaczęła planować ślub.

Narzeczeni cały czas zapewniali o swoim wielkim uczuciu i opowiadali o tym, jak ma wyglądać wymarzona ceremonia. Kilkukrotnie kolorowa prasa spekulowała, że ten moment mają już za sobą i pobrali się w tajemnicy. Te wiadomości nigdy się nie potwierdziły, a do ich relacji zaczynał wkradać się kryzys.

Już na początku roku media zaczęły informować, że między nimi nie dzieje się najlepiej. Zakochani długo jednak utrzymywali, że walczą o swoje uczucie. W końcu kilka tygodni temu wydali oficjalnie oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, jaki mamy, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie.

Alex Rodriguez komentuje związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jennifer Lopez po rozstaniu z narzeczonym długo nie narzekała na samotność. Na horyzoncie szybko pojawiła się dawna miłość. Od jakiegoś czasu tabloidy powołując się na swoje źródła, donosiły, że wokalistka znowu spotyka się z Benem Affleckiem.

Od ich rozstania minęło już 17 lat. Para również była zaręczona i planowała ślub, który odwołali zaledwie na chwilę przed ceremonią. Teraz plotki o ich ponownym romansie rozgrzewają media, a w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia, które są dowodem na ich bliską relację.

W zeszłym tygodniu zostali przyłapani przez fotoreporterów na lotnisku. Para udała się prywatnym odrzutowcem na romantyczny weekend do ośrodka narciarskiego w Montanie. Fotografie zamieścił Daily Mail.

Jennifer szybko uleczyła złamane serce, a prasa cały czas oczekiwała na komentarz Alexa w tej sprawie. Portal Page Six poinformował, że udało im się skontaktować z byłym narzeczonym gwiazdy. Co sądzi o jej nowym związku? Alex w rozmowie telefonicznej wykrzyknął tylko jedno zdanie, a następnie się rozłączył:

Yankees do boju! – odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Kolorowa prasa od razu zaczęła spekulować na temat tego, że być może sportowiec takim bojowym okrzykiem oznajmił, że zamierza walczyć o względy artystki. Bejsbolista przez lata był gwiazdą drużyny New York Yankees, a Ben Affleck nigdy nie ukrywał, że kibicuje ich największym rywalom, czyli Boston Red Sox.

Myślicie, że ich relacja ma jeszcze jakiekolwiek szanse?


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Ben and Jen at Red Sox Yankees Game

Ben and Jen at Red Sox Yankees Game

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×